Čerpadlo Pedrollo JSWm 2CX 230V

Čerpadlo Pedrollo JSWm 2CX 230V

Čerpadlo Pedrollo JSWm 2CX 230V od skvělého a známého výrobce PEDROLLO je momentálně za bezkonkurenční cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Čerpadlo Pedrollo JSWm 2CX 230V na našich stránkách za 4230 Kč

4230 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Samonasávací čerpadla používaná jako součást automatických domácích vodáren, pro závlahy, zahradya zásobování vodou.

  • Monobloková samonasávací čerpadla s Venturiho trubicí - tzv JET systém
  • Litinové provedení (oběžné kolo NORYL)
  • Tichý chod, léty ověřená konstrukce.
  • Tepelná pojistka je ve vinutí motoru.
  • Plastové díly uvnitř čerpadla jsou dle evropských norem pro pitnou vodu.
  • Samonasávací čerpadla s venturiho trubicí - "JET" systém, čistá voda.
  • Čerpadla jsou určená pro nepřetržitý nebo přerušovaný chod, pro stavbu domácí vodárny, zásobování vodou rodinných domů...

 

Čerpadla PEDROLLO JSW jsou jednostupňová monobloková čerpací soustrojí se samonasávací schopnosti s vestavěným ejektorem,  sestávající z hydraulické části a z elektromotoru. Základem hydraulické části je těleso čerpadla se sací a výtlačnou přírubou, vestavěný ejektor, radiální odstředivé oběžné kolo a ucpávková lucerna. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení).
 
Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno ze strany hydraulické jednoduchou mechanickou ucpávkou, která během provozu nevyžaduje žádnou údržbu. Čerpadla jsou dodávána s třífázovým nebo jednofázovým elektromotorem.

Další vlastnosti: Výtlak [m] 50. Napětí [V] 230. Výtlačná přípojka [coul] 1". Dimenze připojení [coul] 1". Ucpávka Mechanická. Provedení litina. Výkon [kW] 0,75. Regulace otáček Ne. Sací výška [m] 8. Průtok [l/min] 70. Hmotnost 10 kg. Ochrana běhu na sucho Ne. Atest na pitnou vodu Ne. : ::. Kód výrobce 46JSNP7A10A1. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . .

Název:
Čerpadlo Pedrollo JSWm 2CX 230V
Výrobce:
SKU:
ED0480

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5654
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz