Kalové čerpadlo ALFAPUMPY PS15 - 0

Kalové čerpadlo ALFAPUMPY PS15 - 0,75 230V s plovákem

Kalové čerpadlo ALFAPUMPY PS15 - 0,75 230V s plovákem od značky s dlouholetou tradicí ALFAPUMPY . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny. Kalové čerpadlo ALFAPUMPY PS15 - 0,75 230V s plovákem právě teď za cenu 3340 Kč

3340 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

PS15 – 0,75 je vysoce odolné kalové čerpadlo robustní celolitinové konstrukce vybavené dvojitou mechanickou keramickou ucpávkou chlazenou olejovou náplní s netoxickým (nezávadným) olejem. Základem tohoto čerpadla je velmi odolné litinové oběžné kolo, které umožňuje čerpat i kapaliny obsahující drobné kamínky a písek.

Kalové čerpadlo PS15 je vybaveno plovákovým spínačem a tepelnou ochranou motoru. Plovákový spínač automaticky zapne kalové čerpadlo, jestliže hladina vody překročí spínací výšku. Když hladina vody klesne na vypínací výšku, plovákový spínač čerpadlo vypne. Plovákový spínač lze v jistém rozmezí seřizovat posouváním jeho přívodního kabelu v pogumované objímce. Ponorné kalové čerpadlo není určeno čerpání agresivních, zápalných a výbušných kapalin. Čerpadlo je možno položit na dno nádoby nebo zavěsit za rukojeť nade dnem přiměřeným uvazovacím prostředkem jako je lanko, nerezový řetěz apod. (váha čerpadla je 21 kg). Čerpadlo nikdy nezavěšujte za přívodní kabel.

- masivní celolitinová konstrukce
- dvojitá mechanická keramická ucpávka
- otevřené litinové oběžné kolo
- plovákový spínač
- délka přívodního kabelu: 10 m
- délka čerpadla: 403 mm
- hmotnost čerpadla: 21 kg

Kalové čerpadlo PS15 je určeno k čerpání silně znečištěné vody, splašků, kalů, septiků, ale i čisté vody až do výšky 15 metrů.

Rozsah použití kalového čerpadla je velmi široký - zásobování vodou v zemědělství, k čerpání septiků a jímek, odvodňování sklepů, jam, kde čerpaná kapalina obsahuje drobné kamínky a písek. Profi kalové čerpadlo PS15 využijete také k přečerpávání kanalizačních a usazovacích jímek atd.

Ve stavebnictví nalezne uplatnění při odvodňování výkopů, stavebních jam apod. Ve vodohospodářství k čištění studní a kanalizací. Ponorné kalové čerpadlo je určeno pro čerpání kapalin o teplotě +3 až +35 stupňů celsia. 

Další vlastnosti: Výtlak [m] 15. Napětí [V] 230. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] 2" (vnitřní závit). Plovák Ano. Průchodnost čerpadla [mm] 10. Výkon [kW] 0,75. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 8. Průtok [l/min] 333. Max. teplota média [°C] 35. Stupeň krytí IP 68. Řezací zařízení Ne. Hmotnost 21 kg. : ::. Kód výrobce PS15. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . .

Název:
Kalové čerpadlo ALFAPUMPY PS15 - 0,75 230V s plovákem
Výrobce:
SKU:
ED0570

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz