Kachlová kamna FLAMINGO BALI

Kachlová kamna FLAMINGO BALI, kachle modrá

Kachlová kamna FLAMINGO BALI, kachle modrá od tohoto skvělého výrobce Flamingo . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online. Kachlová kamna FLAMINGO BALI, kachle modrá aktuálně výhodně za 39990 Kč

39990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Kachlová kamna FLAMINGO ® BALI s jmenovitým výkonem 9 kW a kachlovým obkladem v modré barvě, mají mnoho nadstandardních doplňků. Inovativní prvky směřují především ke zlepšení obsluhy krbových kamen. Kamna spojují nadčasový design s tradičním kachlovým obložením, který zapadne do každého interiéru a splňující nároky i těch nejnáročnějších zákazníků.
 
Kamna FLAMINGO Bali se vyrábí ve šesti barevných provedeních. V barvě kachlů hnědé, bílé, krémové, modré, bordo a zelené. Spalovací komora je vyrobená ze silného ocelového plechu 3 a 5 mm a pro dokonalejší spalování je vysázena pravým šamotem. Klasické, ručně vyráběné kachle zajistí vysokou akumulační schopnost kamen. Design kachlí byl speciálně vykreslen designéry firmy Flamingo a nese název "zpovědnice". 
 
Bezpečnost na prvním místě
 
U kamen řady Flamingo je systém spalování na nejvyšší úrovni a zajišťuje centrální přísun vzduchu z exteriéru, který zajišťuje bezpečnost před výbuchem plynných částí pomocí plynulého přisávání čerstvého vzduchu. Inovativní prvek zajišťuje vysokou účinnost, snížení spotřeby paliva až o 40 % a zejména šetrnost k životnímu prostředí. Krbová kamna Flamingo dosáhla na nejpřísnější evropské normy jako jsou BImSchV – Stufe 2, EN 13240, Ekodesign.
 
Přednosti

Ovládání externího přívodu vzduchu - 100 mm
Sekundární spalování / terciární přívod vzduchu
Dvojitý oplach skla předehřátým sekundárním vzduchem
Šamotová vyzdívka zajišťuje vysoké teploty ve spalovací komoře
Obložena pravými, ručně vyráběnými kachlemi
Vysoce efektivní a ekologicky šetrná

Stavíte nový nízkoenergetický dům? Rekonstruujete a zvyšujete podíl izolace pro váš byt?
V tom případě jsou pro vás tato kamna s možností napojení na externí přívod vzduchu ideální volbou! Díky možnosti přívodu vzduchu z venkovních prostor nedochází ke spalování již ohřátého vzduchu z místnosti a efektivita spalování opět roste. Zároveň vám kamna nebudou brát drahocenný vzduch v místnosti a vy tím pádem nebudete muset tak často větrat.

Efektivní spalování

Hlavní předností je sekundární spalování, které pomocí terciárního přívodu vzduchu zajišťuje vysokou účinnost spalování,  kdy dochází k procesu zužitkování zbytkových hořlavých plynů, které by běžně odcházely se zplodinami komínem. Celý spalovací proces je ovládán dvěma táhly, kdy první slouží k regulaci primárního vzduchu, který je zapotřebí k zatopení a rozhoření dřeva. Druhé táhlo slouží k podpoře sekundárního spalování. Jeho otevřením dochází k přísunu předehřátého vzduchu do horní části spalovací komory. Tento vzduch se používá k úspornému a co nejefektivnějšímu průběhu hoření dřeva. Tímto je zajištěna vysoká účinnost a krásné hoření včetně čistého skla.

Balení
Balení kachlových kamen je rozděleno na krbová kamna a kachle. Zákazník si tedy kachle nasazuje sám po rozbalení kamen u sebe doma. Nedílnou součástí kamen je technická dokumentace a návod krok po kroku, který naleznete v zásilce nebo si jej můžete stáhnout v souvisejících souborech.

Nenašli jste v popisku nebo parametrech vše potřebné, nebo se chcete před výběrem pro jistotu ještě poradit? Neváhejte nám zavolat na 371 655 660 nebo nám zašlete email na info@zahradajezek.cz. Rádi vám poradíme a zodpovíme vaše dotazy.
PŘIPOJENÍ KRBOVÝCH KAMEN KE KOMÍNU
Kamna se ke komínu připojují pomocí kouřovodů.  Pro výběr vhodných dílů je třeba znát umístění hrdla kouřovodu na kamnech a umístění vstupu do komínu v místnosti. Od těchto údajů se odvíjí, jaké díly a v jakých délkách použijete. Nejčastěji používanými díly jsou kouřové roury a kolena. V případě, že průměr hrdla na kamnech neodpovídá průměru vstupu do komína, můžete použít redukce. Kouřové redukce využijete pro regulací průměru na kamnech, komínovou redukci pak pro regulaci v místě připojení na komín. Dbejte na to, aby se průměr kouřovodu ve směru toku spalin nezužoval.
Vhodnými díly pro zakončení kouřovodu a jejich připojení na komín jsou zděř nebo přechodku do komína. Místo připojení kouřovodu do komína pak z estetických důvodů můžete zakrýt růžicí. Pro správnou funkci kouřovodu je nutné spalinový tok průběžně čistit, a to pomocí rourových kartáčů.
RYCHLÝ VÝBĚR KOUŘOVODŮ PRO TATO KAMNA (150 mm)

Kouřová roura 100 cm 
Kouřová roura 50 cm
Kouřové koleno
Zděř
Růžice
Kouřové redukce

Kompletní nabídka kouřovodů
PŘÍSLUŠENSTVÍ, KTERÉ SE HODÍ
Kromě kouřovodů, jež jsou pro připojení kamen nezbytné, existuje celá řada příslušenství, které vám topení, údržbu a posezení u kamen zpříjemní. Jak už název napovídá, vysavače studeného popela využijete pro odsátí a vyčistění kamen od popela. Kroky při zatápění si ušetříte, pokud si dřevo k přikládání uskladníte hned vedle kamen v krbovém zásobníku nebo krbovém koši. Během samotného přikládání jistě použijete krbové nářadí.

Kompletní nabídka krbového

kachle modrá

Dům a zahrada > Kamna na dřevo

Název:
Kachlová kamna FLAMINGO BALI, kachle modrá
Výrobce:
SKU:
8594160000000

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5751
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz