Haas+Sohn Kachlová kamna SKIVE II  -  C černá/slonová kost

Haas+Sohn Kachlová kamna SKIVE II - C černá/slonová kost

Haas+Sohn Kachlová kamna SKIVE II - C černá/slonová kost od známého předního výrobce Haas+Sohn lze pořídit u nás za skvělou cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Haas+Sohn Kachlová kamna SKIVE II - C černá/slonová kost aktuálně v akci od 38990 Kč

38990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Krbová kamna Haas+Sohn SKIVE II - C s korpusem v černé barvě doplněná kachlovým obkladem v barvě slonové kosti na bocích i víku, najdou své uplatnění v moderních novostavbách i stávající zástavbě. Kamna spojují moderní design s kachlovou klasikou, který zapadne do každého interiéru. 

jednoduchý styl
nenáročná obsluha a údržba
vysoké výkony a nízké emise
dlouhodobě prověřená kvalita

Kamna SKIVE se vyrábí v provedení černá s obkladem z kachlí v barvě slonové kosti nebo v barevném provedení černá s obkladem z kachlí v barvě medovníku. Kamna jsou vyrobena z kvalitního 2-5 mm ocelového plechu, lakována speciálním žáruvzdorným lakem, který odolává vysokým teplotám. Díky kachlovému obkladu bude teplo z kamen sálat ještě dlouho po vyhasnutí ohně. 
Uchvátí vás svým luxusním provedením, kdy téměř celá přední část kamen je tvořena speciálním velkoplošným sklem, které je schopno odolávat teplotám až 800 oC a které zaručuje nádherný zážitek z pohledu na plápolající oheň. Extra velkými dvířky můžete přikládat až půlmetrová polena. 
Efektivní spalování

Tato kamna jsou vysoce efektivní také díky možnosti terciárního spalování, kdy dochází k procesu zužitkování zbytkových hořlavých plynů, které by běžně odcházely se zplodinami komínem. Díky této funkci tak dochází ke zvýšení účinnosti spalování a tím i nižší spotřebě dřeva.

Komfortní ovládání vzduchu

Pro docílení efektivního spalování a tím pádem i ušetření nákladů na topení jsou tato kamna opatřena funkcí Easy control, která se stará o komfortní ovládání ze všech tří přívodů vzduchu. Díky regulačnímu kotoučku pod dvířky kamen tak budete schopni jednoduše korigovat přívod vzduchu v různých fázích topení tak, aby docházelo k co nejefektivnějšímu spalování.

Stavíte nový nízkoenergetický dům? Rekonstruujete a zvyšujete podíl izolace pro váš byt?
V tom případě jsou pro vás tato kamna s externím přívodem vzduchu ideální volbou! Díky možnosti přívodu vzduchu z venkovních prostor nedochází ke spalování již ohřátého vzduchu z místnosti a efektivita spalování opět roste. Zároveň vám kamna nebudou brát drahocenný vzduch v místnosti a vy tím pádem nebudete muset tak často větrat.

Teplo z kamen se vám nebude vytrácet ani ve chvíli, kdy zrovna netopíte – kamna jsou vybavena uzavíratelným přívodem centrálního vzduchu, který po uzavření zajistí, že nedochází ke ztrátě ohřátého vzduchu z místnosti právě skrze kamna.

Nedílnou součástí kamen je technická dokumentace k produktu, kterou naleznete v souvisejících souborech.
PŘIPOJENÍ KRBOVÝCH KAMEN KE KOMÍNU
Kamna se ke komínu připojují pomocí kouřovodů.  Pro výběr vhodných dílů je třeba znát umístění hrdla kouřovodu na kamnech a umístění vstupu do komínu v místnosti. Od těchto údajů se odvíjí, jaké díly a v jakých délkách použijete. Nejčastěji používanými díly jsou kouřové roury a kolena. V případě, že průměr hrdla na kamnech neodpovídá průměru vstupu do komína, můžete použít redukce. Kouřové redukce využijete pro regulací průměru na kamnech, komínovou redukci pak pro regulaci v místě připojení na komín. Dbejte na to, aby se průměr kouřovodu ve směru toku spalin nezužoval.
Vhodnými díly pro zakončení kouřovodu a jejich připojení na komín jsou zděř nebo přechodku do komína. Místo připojení kouřovodu do komína pak z estetických důvodů můžete zakrýt růžicí. Pro správnou funkci kouřovodu je nutné spalinový tok průběžně čistit, a to pomocí rourových kartáčů.
RYCHLÝ VÝBĚR KOUŘOVODŮ PRO TATO KAMNA (O 150 mm)

Kouřová roura 100 cm 
Kouřová roura 50 cm
Kouřové koleno
Zděř
Růžice
Kouřové redukce

Kompletní nabídka kouřovodů
PŘÍSLUŠENSTVÍ, KTERÉ SE HODÍ
Kromě kouřovodů, jež jsou pro připojení kamen nezbytné, existuje celá řada příslušenství, které vám topení, údržbu a posezení u kamen zpříjemní. Jak už název napovídá, vysavače studeného popela využijete pro odsátí a vyčistění kamen od popela. Kroky při zatápění si ušetříte, pokud si dřevo k přikládání uskladníte hned vedle kamen v krbovém zásobníku nebo krbovém koši. Během samotného přikládání jistě použijete krbové nářadí.

Kompletní nabídka krbového příslušenství
 

černá

Dům a zahrada > Kamna na dřevo

Název:
Haas+Sohn Kachlová kamna SKIVE II - C černá/slonová kost
Výrobce:
SKU:
8595235531556

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5671
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz