Domácí vodárna s FM EVAK 4OME-1010

Domácí vodárna s FM EVAK 4OME-1010, 1.5m, 230 V

Domácí vodárna s FM EVAK 4OME-1010, 1.5m, 230 V od výrobce EVAK PUMPS , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Domácí vodárna s FM EVAK 4OME-1010, 1.5m, 230 V - cena 29540 Kč

29540 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Sada pro udržování konstantního tlaku nové generace. Motor čerpadla s integrovaným kondenzátorem, externí komunikační jednotka MESSENGER a tlakový snímač. Sestava zahrnuje i vyrovnávací membránovou tlakovou nádobu o objemu 8 litrů.

Kompletní sada tvořená čerpací částí V4P-1010 a motorem se zabudovaným měničem otáček 4OME, externím komunikátorem MESSENGER a tlakovým snímačem. Neustálé udržování požadovaného konstantního tlaku v systému díky proměnným otáčkám motoru (15-55 Hz). Automatické zapnutí / vypnutí čerpadla na základě potřeby vody

Integrované ochrany proti přetížení, přepětí, přehřátí a ochrana proti chodu nasucho. Úspora energie díky regulací otáček. Měkký rozběh a doběh čerpadla - eliminace vodních rázů a špiček elektrické absorpce. Čerpadlo provozovatelné v celém rozsahu výkonové křivky

V případě potřeby možnost výměny hydraulické části za libovloné čerpadlo s připojením dle standardu NEMA 4 s jmenovitým výkonem  do 1.1kW. Absence kondenzátoru (motor je uvnitř zapojen na 3x230V). Snadné a nenáročné nastavení. Napájecí kabel s odnímatelným konektorem, atest na pitnou vodu (schváleno KTW, ACS, WRAS). Komunikační panel  MESSENGER s externím tlakovým snímačem tlaku 4-20 m.

Použití

 • Ideální pro čerpání vody z hlubokých vrtů s proměnlivou výškou vodního sloupce.
 • Výhodné zejména pro lokality s více odběrními místy a požadavkem na stabilní tlak
 • Použití pro zásobování rodinných domů, zahradní závlahy, komerční objekty, zemědělství
 • Při použití chladícího pláště vhodné i do kopaných studní nebo jímek na dešťovou vodu

Základní charakteristiky

 • Maximální hloubka ponoření: 200 m
 • Čerpaná kapalina s maximální teplotou: + 35 ° C (+ 95 ° F)
 • Minimální rychlost proudění: 0,1 m / s (0,328 ft / s)
 • Maximální počet sepnutí za hodinu: 30
 • Pracovní poloha: svislá a/nebo vodorovná
 • Krytí motoru: IP 68
 • Krytí jednotky MESSENGER IP 55
 • Rozměry panelu MESSENGER: 250x225mm
 • Krytí tlakového snímače: IP 65
 • Třída izolace: F
 • Tolerance napájecího napětí: ± 10%
 • Převodník tlaku: 4-20 mA, 0-16 bar

Hydraulická část

Ponorná čerpadla EVAK řady V4P jsou vyrobena z korozivzdorné a abrazivzdorné oceli v kombinaci s velmi kvalitním a odolným plastem pomocí nejmodernější technologie. Plášť čerpadla, spodní a horní těleso, spojka motoru a hřídel z nerezové oceli. Oběžná kola a difuzory z technopolymeru. Jsou vyráběna dle nejmodernějších standardů pro dosažení vysoké účinnosti, maximální úspory energie a velmi dlouhé životnosti. Jsou určena pro čerpání čisté vody o teplotě až 35°C a s obsahem jemných plovoucích písků do objemového podílu 50g/m3.

Přívodní kabel

Čerpadla jsou dodávána jako kompletní soustrojí s ponornými motory řady 4OME (PM Technology). Zákadní délka kabelu je 1.5m, doporučujeme použití originálních konektorových kabelů v délce 20m nebo 30m. Kabely jsou k motoru připojeny pomocí odnímatelných konektorů, díky tomu je výměna kabelu velmi rychlá a jednoduchá a kabely neobsahují žádné dodatečné spojky či prodlužování. Případně je možno napojit libovolně dlouhý kabel pomocí vhodné kabelové spojky.

Další vlastnosti: Výtlak [m] 81. Napětí [V] 230. Průměr soustrojí [mm] 98. Kabel [m] 1,5. Výtlačná přípojka [coul] 5/4" (vnitřní závit). Objem nádoby [l] 8. Výkon [kW] 1,1. Regulace otáček Ano. Počet stupňů 10. Spínací tlak konstantní (nastavitelný). Hloubka ponoru [m] 200. Průtok [l/min] 55. Max. teplota média [°C] 35. Konstrukce Odstředivé. Hmotnost 23 kg. Ochrana běhu na sucho Ano. Atest na pitnou vodu Ne. : ::. Kód výrobce OME1010. Spolehlivost 100%.

Název:
Domácí vodárna s FM EVAK 4OME-1010, 1.5m, 230 V
Výrobce:
SKU:
ED9970

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz