HCP AL-21N

HCP AL-21N, 400 V

HCP AL-21N, 400 V od kvalitní značky HCP PUMPS lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu. HCP AL-21N, 400 V - nyní nakoupíte za 7950 Kč

7950 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Ponorné kalové drenážní čerpadlo. Hydraulická část čerpadla a horní víko svorkovnice je vyrobeno z šedé litiny, plášť motoru je z nerez oceli. Hladký chod zajišťuje dvojitá mechanická ucpávka mazaná olejovou náplní, která je ze strany media chráněna přídavným guferem. Čerpadlo chrání doplňková ochrana el. motoru před přetížením v důsledku proudových a napěťových změn a při zablokování oběžného kola. Čerpadlo je nutno jistit a chránit v souladu s návodem k obsluze.

Použití

  • odvodnění základů a prostorů s nahromaděnou vodou
  • vypouštění rybníků, bazénů a nádrží
  • odčerpávání vody ze zatopených sklepů
  • přečerpávání vody ze studní

 

Vlastnosti

  • Robustní celokovová konstrukce z kvalitních materiálů 
  • Motor suché konstrukce chráněný proti přetížení a vysoké teplotě 
  • Hřídel je utěsněna dvojitou mechanickou ucpávkou mazanou a chlazenou olejovou náplní a chráněnou ze strany media guferem
  • Všechny jednofázové i třífázové modely k dispozici s plovákem (označení F)

 

Pozor!

  • Dlouhodobý provoz čerpadla při minimální hladině může mít za následek přehřátí motoru čerpadla. Pro trvalý provoz musí být motor zaplaven.

Další vlastnosti: Výtlak [m] 16. Napětí [V] 400. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] 2" (vnitřní závit). Plovák Ne. Průchodnost čerpadla [mm] 10. Ucpávka dvojitá mechanická. Výkon [kW] 0,75. Regulace otáček Ne. Průtok [l/min] 350. Max. teplota média [°C] 35. Oběžné kolo otevřené. Řezací zařízení Ne. Hmotnost 16 kg. : ::. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . .

Název:
HCP AL-21N, 400 V
Výrobce:
SKU:
ED0044

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5654
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz