Alfapumpy 3SEm2

Alfapumpy 3SEm2,5/20, kabel 50m, 230V

Alfapumpy 3SEm2,5/20, kabel 50m, 230V od značky s dlouholetou historií ALFAPUMPY je právě teď u nás za super cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Alfapumpy 3SEm2,5/20, kabel 50m, 230V v akci za cenu 6470 Kč

6470 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Ponorné odstředivé čerpadlo 3SEm2,5/20 je čerpadlo s výtlakem 80 metrů použitelné do vrtů od 85 mm. Toto čerpadlo díky své konstrukci (patnáctistupňový hydraulicky vyladěný systém) je schopno dávat poměrně velké množství čerpané kapaliny (až 3600 l/hod.). Maximální hloubka ponoru je omezena na 70 m.

Čerpadlo je určeno pro čerpání čisté užitkové vody bez mechanických příměsí (maximální obsah pevných příměsí 50g/m3) o teplotě od 3 do 35 ºC až do převýšení 60 metrů, ktlakování zásobníků, kčerpání vody do automatických tlakových systémů, k zavlažování a postřiku zahrad a podobně. Je konstruováno jako odolné, bezúdržbové, na instalaci a obsluhu nenáročné čerpadlo pro široké použití pro zásobování vodou zvlastních zdrojů užitkové vody vzemědělství a dalších oblastech hospodářství, tak i pro domy, chalupy, chaty a zahrady. Díky svým rozměrům je možno ho použít do vrtů od průměru 85 mm.

 
Popis čerpadla

Vlastní čerpadlo je složeno z několika (dvaceti sedmi) stejných stupňů. Každý stupeň se skládá z rotujícího oběžného kola a pevného difuzoru. Oběžné kolo uděluje kapalině kinetickou energii, kterou difuzor částečně mění v energii potenciálovou (tlakovou) a současně usměrňuje do sání dalšího stupně. Vše je rozebratelně opláštěné nerezovým pláštěm.  
Toto uspořádání umožňuje relativně jednoduchou výměnu jednotlivého článku v případě jeho opotřebování. Na výtlaku čerpadla je umístěna klapka, omezující zpětné hydraulické rázy při vypnutí čerpadla (nenahrazuje zpětnou klapku). Čerpadlo má plovoucí oběžná kola, což zvyšuje jeho odolnost vůči pevným příměsím.
 
Motor čerpadla


Netoxickým olejem plněný ponorný motor s nerezovým pláštěm, měděným vinutí a keramickou mechanickou ucpávkou vybavený membránou pro vyrovnávání tlaku. Motor je dvoupólový s pomocným rozběhovým vinutím. Rozběhový kondenzátor a nadproudová ochrana je umístěna přímo v čerpadle.  Kabel čerpadla (H07RN-F 3G1)je zakončen běžnou trojpólovou euro vidlicí 230V.

 
Materiály:
Motor
  • plášť, hřídel, spojka - nerezová ocel,
  • vinutí měď, víko litina, mechanická ucpávka – keramika/carbon,
  • kabel – H07RN-F3G1
Čerpadlo
  • plášť, hřídel – nerezová ocel,
  • oběžná kola, difuzory – POM, ABS, (Noryl)
  • víko, výtlačné hrdlo - litina

 

Další vlastnosti: Výtlak [m] 80. Napětí [V] 230. Průměr soustrojí [mm] 78. Kabel [m] 50. Výtlačná přípojka [coul] 1". Plovák Ne. Výkon [kW] 0,55. Regulace otáček Ne. Počet stupňů 20. Hloubka ponoru [m] 70. Průtok [l/min] 60. Průměr čerpadla [coul] 3". Konstrukce Odstředivé. Kondenzátor Integrovaný. Hmotnost 15 kg. Atest na pitnou vodu Ne. : ::. Kód výrobce MP-3SEM2520 (k50). Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika.

Název:
Alfapumpy 3SEm2,5/20, kabel 50m, 230V
Výrobce:
SKU:
ED0735

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz