AKU řetězová pila RIWALL PRO RACS 3540i

AKU řetězová pila RIWALL PRO RACS 3540i

AKU řetězová pila RIWALL PRO RACS 3540i od výrobce s dobrým jménem Riwall lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. AKU řetězová pila RIWALL PRO RACS 3540i právě teď za cenu 4232 Kč

4232 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bezuhlíková AKU řetězová pila RIWALL PRO RACS 3540i, 40 V je určená pro použití na zahradě při prořezávání větví, kácení stromků, keřů, k přípravě otopového dřeva nebo tesařských a stavebních pracích v prostředí chat, chalup a rodinných domů. Je vhodná zejména tam, kde není přístup k el. síti, nebo pokud nechcete manipulovat s napájecím kabelem.
Motor
Pila je poháněna 40 V silným, bezuhlíkovým elektromotorem PowerMax s dostatečně vysokým výkonem. Díky modernímu akumulátoru s vyspělou elektronikou a ochrannou jednotlivých článků při nabíjení, zvládnete nabít akumulátor za + - 60 minut, podle typu vybrané nabíječky. Doba běhu stroje se liší v závislosti na zátěži a použité baterii od 25 do 70 minut. Vyznačuje se snadnou manipulací, minimálními nároky na údržbu a nízkou hmotností. 

Řezné ústrojí
Lišta Oregon o délce 35 cm s kvalitním řetězem umožňuje řezání středně velkých kmenů, prořezávání lesního porostu, nebo  přípravu palivového dřeva na topnou sezónu. Řetěz se napíná jednoduše z boku stroje otočným knoflíkem bez nutnosti použití nářadí. Automatické olejové čerpadlo mazání řetězu nabízí možnost nastavení množství oleje. Důkladné mazání řetězu snižuje tření a zvyšuje životnost řetězu. Pila je vybavena množstvím bezpečnostních prvků, jako je účinná brzda řetězu pro zajištění maximální bezpečnosti obsluhy. 
Přednosti

Silný a přesto lehký motor s výkonem 40 V

Kvalitní řetěz a lišta o délce 35 cm

Automatické mazání pilového řetězu

Dvojitá bezpečnostní brzda řetězu

Ergonomická protiskluzová rukojeť s velkým bezpečnostním spínačem
Snadné startování pouhým stiskem tlačítka
Snadné napínání řetězu otočným knoflíkem bez nutnosti použití nářadí
Tichý chod, žádné emise ani kabely, žádný spotřební materiál (olej, benzín, svíčky, filtry, apod.)
Možnost kombinovat s jakoukoliv baterií a nabíječkou Riwall
Ochranné pouzdro na lištu

PowerMax technologie
Nejnovější bezuhlíková technologie motorů přináší sílu, která byla dříve vyhrazena pouze benzínovým stojům. Motor odebírá pouze tolik energie, kolik při daném zatížení potřebuje. Výdrž baterie se výrazně prodlužuje. Vyšší výkon oproti klasickým elektromotorům o 30 až 55%. Díky nové technologii bez uhlíků jsou motory PowerMax tišší než klasické elektromotory a mají až o 70% méně škodlivých vibrací. Práce se tak stává velmi pohodlná a příjemná. Motory PowerMax jsou prakticky bezúdržbové a jsou velmi odolné jak proti rázům, které při práci se zahradní technikou běžně nastávají, tak proti vniknutí prachu. Jejich životnost je tak téměř dvojnásobná v porovnání s klasickými uhlíkovými motory. 
Aku program Riwall 40 V
Jedna 40 V baterie pohání vše. Díky vyspělé elektronice baterie Riwall „pozná“, ve kterém je stroji a dokonale se mu přizpůsobí. Vy tak dostanete z každého stroje maximální výkon i pracovní dobu. Počet strojů Riwall 40 V se bude každým rokem zvyšovat. 2 roky plná záruka na baterii - v případě problému bude automaticky vyměněna za novou. 
Tento model je dodáván bez baterie a nabíječky.  Nabíječku i akumulátor si  můžete jednoduše pořídit v našem e-shopu. 
Výrobce poskytuje na značku Riwall PRO o dva roky prodlouženou záruku nad rámec zákonné záruční lhůty. Podmínkou je předložení výrobku k servisní prohlídce v autorizovaném servisu ve 24. měsíci od data prodeje stroje. Chcete vědět, kde můžete tento produkt servisovat - podívejte se do naší Mapy servisů.

Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Motorová zahradní technika > Řetězové pily

Název:
AKU řetězová pila RIWALL PRO RACS 3540i
Výrobce:
SKU:
8595123403811

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5765
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz