AKU řetězová pila POWERPLUS 20V LI-ION 300mm (bez baterie)

AKU řetězová pila POWERPLUS 20V LI-ION 300mm (bez baterie)

AKU řetězová pila POWERPLUS 20V LI-ION 300mm (bez baterie) od této spolehlivé značky Powerplus lze pořídit u nás za skvělou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. AKU řetězová pila POWERPLUS 20V LI-ION 300mm (bez baterie) - můžete mít za 2499 Kč

2499 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Výkonná 20 V bezuhlíková AKU řetězová pila POWERPLUS POWDPG7570 s délkou lišty 30 cm je ideální pila na veškeré práce okolo domu a zahrady. Nepostradatelný pomocník při prořezávání větví, kácení stromků, keřů, k přípravě otopového dřeva nebo tesařských a stavebních pracích v prostředí chat, chalup a rodinných domů. Je zejména vhodná pro použití tam, kde není přístup k elektřině, nebo pokud nechcete manipulovat s napájecím kabelem.
Technické údaje
Pila je poháněna výkonným 20 V bezuhlíkovým motorem s vysokým kroutícím momentem a poskytuje prémiový výkon i v těžších podmínkách. Pila má odolnou konstrukci a optimální rozložení hmotnosti a vyvážení pro snadnou a bezpečnou manipulaci. Lišta o délce 30 cm s kvalitním řetězem umožňuje řezání středně velkých kmenů, prořezávání lesního porostu, nebo  přípravu palivového dřeva na topnou sezónu. Řetěz se napíná jednoduše z boku stroje bez použití nářadí. Automatické mazání řetězu a lišty zajistí plynulé řezání a dlouhou životnost. Pila je vybavena množstvím bezpečnostních prvků, jako je rychlý mechanický a elektronický systém brzdy řetězu a nízký zpětný ráz pro zajištění maximální bezpečnosti obsluhy. 

System nabíjení DUAL POWER
DUAL POWER je nový způsob dodávání energie umožňující užití dvou typů baterií. Umožňuje použití i 40V akumulátoru do 20V DUAL POWER strojů, čímž se výrazně prodlouží délka jejich provozu. Obě baterie Li-ion baterie lze nabíjet stejnou nabíječkou 20/40V. 
Přednosti

Kvalitní řetěz a lišta o délce 30 cm

Robustní konstrukce a vysoký výkon pily

Rychlost řetězu 5,6 m/s pro rychlé a výkonné řezání
Systém napínání řetězu bez použití nářadí
Automatické mazání lišty a pilového řetězu

Dvojitá bezpečnostní brzda řetězu

Antivibrační rukojeť se softgripem pro pohodlnou obsluhu
Tichý chod, žádné emise ani kabely, žádný spotřební materiál (olej, benzín, svíčky, filtry, apod.)

Balení

1x AKU řetězová pila
1x lišta
1x řetěz
1x ochranné pouzdro lišty

Tento model je dodáván bez baterie a nabíječky. Nabíječku i výkonnější akumulátor si můžete jednoduše pořídit v našem e-shopu ať už jednotlivě, či výhodněji v sadě.
Součástí balení je přehledný návod k obsluze, který si také můžete stáhnou v souvisejících dokumentech.
Pro bezpečnou práci nezapomeňte používat pracovní ochranné brýle a pracovní rukavice.

Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Motorová zahradní technika > Řetězové pily

Název:
AKU řetězová pila POWERPLUS 20V LI-ION 300mm (bez baterie)
Výrobce:
SKU:
5400338090875

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5765
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz