Zařízení pro hlídání hladiny eSTUDNA (WiFi)

Zařízení pro hlídání hladiny eSTUDNA (WiFi)

Zařízení pro hlídání hladiny eSTUDNA (WiFi) od známého předního výrobce SEA , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Zařízení pro hlídání hladiny eSTUDNA (WiFi) na našich stránkách za 5940 Kč

5940 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Zařízení eStudna Vám umožní on-line sledování výšky hladiny vody ve Vaší studni nebo nádrži, stačí pouze připojit eStudnu na Vaši domácí WiFi. Aktuální data máte kdykoliv k dispozici ve webové stránce nebo v aplikaci mobilního telefonu. Díky on-line datům můžete rychle reagovat na prudké změny hladiny a ekonomicky hospodařit se zásobami vody. V aplikaci si také můžete nastavit zasílání alarmových hlášení e-mailem, např. při překročení maximální nebo minimální hladiny vody.

  • On-line aktuální stav hladiny vody
  • Přehledný graf s historií hladiny
  • Nastavení alarmu při překročení minimální nebo maximální hladiny
  • Ovládání spínání čerpadla v automatickém režimu nebo přes webovou aplikaci

 
V aplikaci eStudna (Android, iOS) máte vždy a odkudkoliv aktuální informace o stavu hladiny vody.
Vyzkoušejte si DEMO verzi. Návod najdete na této stránce.

Instalace zařízení eStudna je velmi jednoduchá. Tlakové čidlo ponoříte do studny nebo nádrže, vyhodnocovací jednotku připojíte k napájení 230V a spárujete s Vaší domácí WiFi. Naměřené hodnoty se zobrazují jak v mobilní aplikaci Vašeho chytrého telefonu, tak i na webové stránce. Máte tedy kdykoliv on-line přístup k naměřeným datům. Ve webové aplikaci jsou naměřené hodnoty hladiny vody přehledně zpracovány do grafu.

Všechna naměřená data jsou archivována po dobu 3 měsíců, takže je možné sledovat i historii měření.

eStudna navíc obsahuje jeden výstup s relé. Pokud k tomuto výstupu zapojíte Vaše čerpadlo, můžete ho ovládat. Zapínání a vypínání čerpadla může fungovat v automatickém režimu, který si nastavíte v aplikaci. Druhou možností je spouštět čerpadlo pouhým kliknutím na tlačítko v aplikaci, tedy vzdáleně bez nutnosti osobní přítomnosti u čerpadla.

Aplikace ke stažení:

Google Play
Apple iOS

Obsah balení:

1x Vyhodnocovací jednotka eSTUDNA
1x Čidlo výšky hladiny 0-5m s kabel 6m
1x Kloubová prutová WiFi anténa 2dB

Další vlastnosti: Provozní teplota -20°C až +45°C. WiFi modul pásmo 2,4Ghz. Digitální výstup 1x kontakt relé 230V / 10A. Rozměry zařízení 170 x 85 x 55 mm. Napětí [V] 230. Hmotnost 0,5 kg. . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Zařízení pro hlídání hladiny eSTUDNA (WiFi)
Výrobce:
SKU:
ED1724

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz