Vodárenský set EVAK PUMP V-SMART 1809/8 - 2W

Vodárenský set EVAK PUMP V-SMART 1809/8 - 2W

Vodárenský set EVAK PUMP V-SMART 1809/8 - 2W od známé značky EVAK PUMPS , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Vodárenský set EVAK PUMP V-SMART 1809/8 - 2W aktuálně v akci od 15150 Kč

15150 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Kompletní sada obsahující odstředivé vícestupňové ponorné čerpadlo se zapouzdřeným motorem, kabel 30m, membránovou tlakovou nádobu nevyžadující údržbu a řídící jednotku SMART PRESS s ochranou proti chodu nasucho. Sestava je vhodná pro vrtu s hloubkou do cca 30m jako hlavní zdroj vody pro domy, komerční prostory, závlahové systémy, zemědělství apod.

Čerpadlo

Ponorná čerpadla EVAK řady V4P jsou vyrobena korozivzdorné a abrazivzdorné oceli v kombinaci s velmi kvalitním a odolným plastem pomocí nejmodernější technologie. Plášť čerpadla, spodní a horní těleso, spojka motoru a hřídel z nerezové oceli. Oběžná kola a difuzory z technopolymeru.

Určeno pro čerpání čisté vody o teplotě až 60°C a s obsahem jemných plovoucích písků do objemového podílu 50g/m3. Čerpadla jsou dodávána jako kompletní soustrojí s ponornými motory řady 4OM (PM Technology).

Kabel je k motoru připojen pomocí odnímatelného konektoru, díky tomu je výměna kabelu velmi rychlá a jednoduchá a kabel neobsahují žádné dodatečné spojky či prodlužování.

Tlaková nádoba

Tlakové nádoby EDS jsou vybaveny vložkou ze zdravotně nezávadného polypropylenu a butylovou membránou vysoké kvality s atestem na pitnou vodu. Membrána je přichycena ke stěnám nádoby pomocí svěrného ocelového kroužku. Mosazný vzduchový ventilek je utěsněn víkem s o-kroužkem, jehož konstrukce brání úniku vzduchu.

  • Voda vstupuje do nádoby pomocí patentovaného nerezového připojení.
  • Membrána i vložka jsou vyrobeny s ohledem na jejich dlouhou životnost.

Všechny vnitřní součásti nádoby včetně vzduchového ventilku jsou zaoblené z důvodu prevence před protržením membrány při extrémní zátěži. Unikátní připojení zajišťuje svou vzduchotěsností i vodotěsností kompletní bezúdržbovost tlakové nádoby. Ve venkovním prostředí je nádrž před UV zářením a vlhkem chráněna dvousložkovým polyuretanem na epoxidovém základním nástřiku.

Řídící jednotka

Smart Press je automatickým elektronickým zařízením určeným k ovládání (spínání a vypínání) čerpadla. K sepnutí čerpadla dojde po otevření jakéhokoliv odběrního místa a během odběru vody čerpadla trvale běží (nespíná a nevypíná) a dodává kapalinu pod konstantním tlakem a průtokem.

Po otevření kohoutku dojde k poklesu tlaku v systému. Klesne-li tlak na nastavenou hodnotu (standardně 1,5 baru) čerpadlo se uvede do provozu. Jakmile dojde k uzavření kohoutku, zaznamená Smart Press, že průtok je nulový a čerpadlo automaticky vypne

Pokud dojde voda ve vrtu, nádrži či studni, Smart Press automaticky čerpadlo vypne bez nutnosti použití externích plováků nebo ponorných sond. Ochrání také čerpadlo při zablokování nečistotami nebo při zanesení sací potrubí. Po 30 minutách jednotka čerpadlo opět automaticky restartuje. V případě potřeby lze resetovat i dříve manuálně. Jednotka je vybavena odvodňovací zátkou, kterou je možno využít i pro pro případnou montáž kontrolního manometru (závit G 1/4)

Další vlastnosti: Výtlak [m] 59. Napětí [V] 230. Průměr soustrojí [mm] 98. Kabel [m] 30. Výtlačná přípojka [coul] 5/4" (vnitřní závit). Objem nádoby [l] 8. Výkon [kW] 0,75. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 200. Průtok [l/min] 100. Max. teplota média [°C] 35. Konstrukce Odstředivé. Hmotnost 20 kg. Ochrana běhu na sucho Ano. Atest na pitnou vodu Ne. : ::. Kód výrobce VE1809-W. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. .

Název:
Vodárenský set EVAK PUMP V-SMART 1809/8 - 2W
Výrobce:
SKU:
ED9962

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz