Sporák KVS MORA 9103.1102 pravý

Sporák KVS MORA 9103.1102 pravý

Sporák KVS MORA 9103.1102 pravý značky s tradicí a dobrou pověstí KVS je k dostání teď opravdu levně. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online. Sporák KVS MORA 9103.1102 pravý aktuálně za 29028 Kč

29028 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Kuchyňský sporák KVS MORAVIA typ 9103 pravý  Vám výborně poslouží k ohřívání, vaření, pečení a pokojovému vytápění. Může vytápět i další přilehlé prostory. To je dáno použitým materiálem a robustní konstrukcí, o čemž svědčí i celková váha 140 kg.
Vlevo je umístěna prostorná, prosklená pečící trouba s teploměrem, která vyniká pečící schopností, což je dáno konstrukcí sporáku, kdy plamen obtéká okolo celého obvodu trouby. Pokud preferujete pečení a vaření před vytápěním,  bude tento typ spotřebiče pro vás nejvhodnější. V horní části je litinová varná plotýnka. Nechybí ani praktický prostor pro uskladnění dřeva.  
Kamna jsou vyrobena z kvalitního ocelového plechu. Jsou opatřena speciálním žáruvzdorným lakem, který odolává vysokým teplotám. Jako palivo se používá suché, zpracované dřevo, díky kterému si zajistíte nejefektivnější vytápění. Lze však použít i hnědé uhlí, či dřevěné brikety.
Průměr kouřovodu je 120 cm. 3 vývody umožňují variabilní napojení na komín zezadu, zboku nebo shora, vše na pravé straně. Na výstupu ze sporáku je přidána kouřová klapka pro regulaci spalin. Vnitřek topeniště je vyložen šamotovými cihlami a rozdělen na dvě části pomocí litinových roštů. Díky tomu lze rozměrné topeniště snadno přestavit na letní provoz – topení na horním roštu  (vhodné pro vaření a pečení) nebo zimní provoz – topení na spodním otočném roštu (vhodné pro vytápění, vaření a pečení). Primární vzduchovou klapkou umístěnou na dvířkách popelníku, ovládáte přívod vzduchu do kamen. 
Součástí balení je:

návod k instalaci, provozu a údržbě kamen
rošt do trouby 
pečící plech
kuták

Nenašli jste v popisku a parametrech vše potřebné, nebo se chcete před výběrem pro jistotu ještě poradit? Neváhejte nám zavolat na 371 655 660 nebo nám zašlete email na info@zahradajezek.cz. Rádi vám poradíme a zodpovíme vaše dotazy.
PŘIPOJENÍ KRBOVÝCH KAMEN KE KOMÍNU
Kamna se ke komínu připojují pomocí kouřovodů.  Pro výběr vhodných dílů je třeba znát umístění hrdla kouřovodu na kamnech a umístění vstupu do komínu v místnosti. Od těchto údajů se odvíjí, jaké díly a v jakých délkách použijete. Nejčastěji používanými díly jsou kouřové roury a kolena. V případě, že průměr hrdla na kamnech neodpovídá průměru vstupu do komína, můžete použít redukce. Kouřové redukce využijete pro regulací průměru na kamnech, komínovou redukci pak pro regulaci v místě připojení na komín. Dbejte na to, aby se průměr kouřovodu ve směru toku spalin nezužoval.
Vhodnými díly pro zakončení kouřovodu a jejich připojení na komín jsou zděř nebo přechodku do komína. Místo připojení kouřovodu do komína pak z estetických důvodů můžete zakrýt růžicí. Pro správnou funkci kouřovodu je nutné spalinový tok průběžně čistit, a to pomocí rourových kartáčů.
RYCHLÝ VÝBĚR KOUŘOVODŮ PRO TATO KAMNA (O 120 mm)

Kouřová roura 100 cm 
Kouřová roura 50 cm
Kouřové koleno
Zděř
Růžice
Kouřové redukce

Kompletní nabídka kouřovodů
PŘÍSLUŠENSTVÍ, KTERÉ SE HODÍ
Kromě kouřovodů, jež jsou pro připojení kamen nezbytné, existuje celá řada příslušenství, které vám topení, údržbu a posezení u kamen zpříjemní. Jak už název napovídá, vysavače studeného popela využijete pro odsátí a vyčistění kamen od popela. Kroky při zatápění si ušetříte, pokud si dřevo k přikládání uskladníte hned vedle kamen v krbovém zásobníku nebo krbovém koši. Během samotného přikládání jistě použijete krbové nářadí.

Kompletní nabídka krbového příslušenství
 

bílá

Dům a zahrada > Kamna na dřevo

Název:
Sporák KVS MORA 9103.1102 pravý
Výrobce:
SKU:
8590419658050

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5653
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz