Sněhová fréza RIWALL PRO RPST 6172

Sněhová fréza RIWALL PRO RPST 6172

Sněhová fréza RIWALL PRO RPST 6172 od přední značky Riwall - zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Sněhová fréza RIWALL PRO RPST 6172 - můžete mít za 27039 Kč

27039 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dvoustupňová sněhová fréza RIWALL PRO RPST 6172 s pojezdem je ideální pomocník pro rychlý úklid sněhu z větších ploch, chodníků, cest, parkovišť a poradí si i s nezpevněnými povrchy. Dvoustupňové frézy je možné použít na jakýkoliv typ sněhu - zde je totiž nabraný sníh rozmělněn ocelovým šnekem a až poté následně vyhozen komínem. Výkonnému stroji nedělá potíž ani přemrzlý sníh s kusy velkých rampouchů.
Motor
Fréza je poháněna velkým a silným čtyřtaktním spalovacím motorem SnowMax OHV o objemu 208 cm3 s max. výkonem 4,8 kW. Díky tomu je tento stroj schopen dosáhnout odhozu sněhu do vzdálenosti až 12 m a rychlosti odklízení sněhu až 1500 m3/hod. Zajištěn je také dostatek síly pro záběr 61 cm na šířku a 51 cm na výšku. Poradí si tak s jakýmkoliv sněhem i na větších plochách. Disponuje speciální zimní úpravou a elektrostartérem. Elektrický startér je napájen z běžné sítě, čímž se předešlo problémům s baterií vystavovanou mrazivému počasí a studeným startům. Frézu tak postačí jen připojit do sítě, která dodá spolehlivě dostatek energie pro nastartování a po odpojení přívodní šňůry ji můžete začít normálně používat, jako kteroukoli jinou frézu.

Funkce 
Systém snadného zatáčení je tvořen patentovanou převodovkou s integrovaným diferenciálem od francouzské společnosti GT Transmission. Přirozeným tlakem na řídítka buď doprava nebo doleva fréza sama ochotně a snadno provede jakkoliv prudkou zatáčku – úplně bez námahy. Jedná se o nejkomfortnější systém zatáčení v této třídě. 
Aretace chodu šneku dovolí ovládat frézu jednou rukou. Druhá ruka tak může i za jízdy např. měnit směr odhozu sněhu apod.
Nastavitelná výška záběru usnadňuje pohyb po nerovném terénu a brání poškození stroje nebo plochy pod ním (štěrková cesta, trávník, dlažba apod. 
LED světlomet oceníte především v brzkých ranních, nebo pozdních večerních hodinách při práci v místech se špatným osvětlením.
Pojezd
Ve výbavě samozřejmě nechybí extrémně silný pojezd se 6-ti rychlostmi vpřed a dvěma vzad, který si prorazí cestu i při velkých přívalech sněhu a lze ho snadno regulovat pomocí páčky umístěné vedle rukojeti. Díky tomu je možné ideálně přizpůsobit rychlost pojezdu stavu a množství odhazovaného sněhu. Díky velkým, 15 x 5" kolům se zimním vzorkem Snow Hog a plastovým kluzákům na stranách naběrače bude manipulace s frézou na sněhu snadná. Komín, kterým je možné odhodit sníh do vzdálenosti 12 m je nastavitelný v rozmezí až 180°. Komín je vyroben z kvalitního polymeru, který zamezuje nalepování sněhu na stěny.
Přednosti

Systém snadného zatáčení

Motor se speciální zimní úpravou a elektrostartérem

Aretace chodu šneku  

Šířka záběru 61 cm 

Extrémně silný pojezd stroje

Nastavitelná výška záběru 

Strhávací nože jsou nastavitelné do několika poloh
Silný LED reflektor
Velká kola se speciálním vzorkem mají dobrý záběr i na mokrém či zledovatělém sněhu
Vyhřívané rukojeti
Ergonomická a protiskluzová držadla, ovládací prvky i rukojeť startovací šňůry se snadno ovládají i v rukavicích

Výrobce poskytuje na značku Riwall PRO o dva roky prodlouženou záruku nad rámec zákonné záruční lhůty. Podmínkou je předložení výrobku k servisní prohlídce v autorizovaném servisu ve 24. měsíci od data prodeje stroje. Chcete vědět, kde můžete tento produkt servisovat - podívejte se do naší Mapy servisů.
 

Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Motorová zahradní technika > Sněhové frézy

Název:
Sněhová fréza RIWALL PRO RPST 6172
Výrobce:
SKU:
8595123404498

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5597
produktů
181
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz