SIGMA PUMPY Kalové čerpadlo Sigma EFRU-16-8-GU 5/4" litina

SIGMA PUMPY Kalové čerpadlo Sigma EFRU-16-8-GU 5/4" litina

SIGMA PUMPY Kalové čerpadlo Sigma EFRU-16-8-GU 5/4" litina od předního výrobce SIGMA PUMPY lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. SIGMA PUMPY Kalové čerpadlo Sigma EFRU-16-8-GU 5/4" litina stojí ted u nás 27860 Kč

27860 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Sigma EFRU je tradiční vřetenové kalové čerpadlo s řezacím zařízením. Čerpadlo je určeno pro čerpání znečištěných vod, močůvky, splašků, surových odpadních vod a hustých kalů s obsahem dlouhovláknitých a pevných nečistot do max. velikosti 5 mm. Čerpadlo však nesmí čerpat abrazivní kapaliny s obsahem písku, kovových třísek a jiných abrazivních částic. Čerpadlo Sigma EFRU se je vřetenové objemové tlakové čerpadlo s vysokou dopravní výškou. Nejčastěji se používá pro čerpání odpadních vod v tlakových kanalizacích - pro čerpání ze septiku tlakovým potrubím do sběrné jímky nebo čističky. Řezací zařízení umožňuje rozmělnit vláknité částice, které pak snadněji projdou čerpadlem a potrubím a nehrozí jejich ucpání.

Hmotnost 29 kg
Výtlak [m] (?) 80
Průtok [l/min] 39
Jmenovité napětí [V] 400
Dimenze připojení [coul] 5/4"
Průchodnost oběžného kola [mm] 5
Výkon [kW] 1,1
Konstrukce Vřetenové čerpadlo

 

Čerpací soustrojí tvoří jednovřetenové čerpadlo, 6" ponorný elektromotor, řezací zařízení a stojan. Pokud je čerpaná kapalina v sedimentujícím stavu, míchadlo ji rozčeří. Řezací zařízení rozmělní vláknité částice a čerpaná kapalina je obtokovou trubkou nasávána do čerpadla a vytlačena do tlakového potrubí. Čerpací výkon zajišťuje vřeteno, které je poháněno elektromotorem a otáčí se v dutině statoru, čímž je kapalina čerpána do výtlačného tělesa.

Čerpadlo je v celolitinovém provedení, funkční hydraulické části jsou z korozivzdorné oceli a kovopryžové díly (stator a klouby) jsou z pryže odolávající čerpané kapalině. Pro agresivní prostředí (chemikálie, oleje) je možné použít nerezovou variantu čerpadla.

Použití

  • Tlaková nebo gravitační kanalizace
  • Odpadní vody bez olejnatých a chemických látek
  • Odčerpávání odpadních vod, močůvky, splašků, surových odpadních vod, fekálií a hustých kalů
  • Kapaliny s obsahem dlouhovláknitých a pevných částic do velikost 5 mm (neabrazivní)

Hlavní výhody

  • Vysoká dopravní výška pro odčerpávání na velké vzdálenosti nebo s velkým převýšením (tlaková kanalizace)
  • Řezací zařízení pro rozmělnění vláknitých a pevných nečistot
  • Míchadlo pro rozčeření sedimentu
  • Odolné litinové materiály
  • Spolehlivý provoz a dlouhá životnost

Další vlastnosti: Výtlak [m] 80. Napětí [V] 400. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] 5/4". Plovák Ne. Průchodnost čerpadla [mm] 5. Výkon [kW] 1,1. Regulace otáček Ne. Průtok [l/min] 39. Řezací zařízení Ano. Hmotnost 29 kg. : ::. Kód výrobce EFRU-00001. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . . . .

Název:
SIGMA PUMPY Kalové čerpadlo Sigma EFRU-16-8-GU 5/4" litina
Výrobce:
SKU:
ED0112

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5654
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz