Samonasávací čerpadlo SEAFLO 54 12 V DC

Samonasávací čerpadlo SEAFLO 54 12 V DC

Samonasávací čerpadlo SEAFLO 54 12 V DC od přední společnosti SEAFLO - zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Samonasávací čerpadlo SEAFLO 54 12 V DC - nyní nakoupíte za 6110 Kč

6110 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Čerpadla řady 51 jsou navržena pro širokou škálu aplikací včetně přečerpání kapalin, postřiku, cirkulace, filtrace a dávkování. Membránová čerpadla jsou samonasávací (-1,8 m) můžou být provozována bez čerpané kapaliny (chod na sucho) aniž by došlo k poškození čerpadla.

Funkce integrovaného tlakového spínače, zajišťuje bezpečný provoz čerpadla. Integrovaný tlakový senzor zajišťuje zapnutí čerpadla při poklesu tlaku na výtlačném potrubí. Při uzavření kohoutu na výtlačném potrubí, dojde k zastavení čerpadla nárůstem tlaku.

Čerpadlo je velice často využíváno pro zalévání a hnojení obecní zeleně. Snadné napojení na autobaterii a uložení čerpadla na IBC kontejner zaručuje mobilní postřikovací a zalévací zařízení.

Materiál tělesa čerpadla: Nylon/Polypropylen
Ventliy: EPDM
Membrány: Santopren
Připojení sání/výtlak: 1/2" (14mm)/hadicový trn
Maximální terplota: +60°C
Funkce: integrovaný tlakový senzor
  By-pass ventil
Rozměr: 146 x 132 x 228 mm
Elektromotor : 12V DC, 17.0 A
ATEX: Ne

seaflo_21_vyuziti

Další vlastnosti: Výtlak [m] 42. Napětí [V] 12. Výtlačná přípojka [coul] 1/2". Dimenze připojení [coul] 1/2". Regulace otáček Ne. Max. povozní tlak [bar] 4,2. Průtok [l/min] 19. Max. teplota média [°C] 60. Hmotnost 0,6 kg. Atest na pitnou vodu Ne. : ::. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . . . . . .

Název:
Samonasávací čerpadlo SEAFLO 54 12 V DC
Výrobce:
SKU:
ED2167

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz