Pístomembránové čerpadlo AR 303 SP

Pístomembránové čerpadlo AR 303 SP

Pístomembránové čerpadlo AR 303 SP od této značky Annovi Reverberi lze pořídit u nás za příznivou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. Pístomembránové čerpadlo AR 303 SP momentálně k dispozici za 15490 Kč

15490 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Čerpadlo pro zahradnictví. Středotlaké ošetření pesticidy v zahradách, sklenících, sadech nebo vinicích. Polohydraulické tří-membránové čerpadlo pro použití v poloprofesionálních zemědělských odvětvích.

Díly přicházející do styku s čerpanými kapalinami z eloxovaného hliníku a nerezové oceli AISI 303/304. Membrány v NBR. Těsnění v NBR.

Pouzdro tlakově lité s mechanismem ponořeným do oleje a průhlednou plastovou nádrží pro vizuální kontrolu hladiny. Senzor dálkové kontroly hladiny na vyžádání. Dálková instalační sada olejové nádrže je k dispozici na vyžádání. Zátka pro vypouštění oleje. Písty s kroužkem pro účinnější systém „olejového polštáře“ na ochranu membrány.

Nový designový membránový vypínací systém, který zabraňuje roztržení kontaktů i v těžkých provozních podmínkách. Sférické profilové ventily pro nižší průtokový odpor a zlepšenou objemovou účinnost. Kovové spojovací prvky s pozinkovanou povrchovou úpravou. K dispozici s redukčními převodovkami pro elektromotory nebo spalovací motory a přírubami pro hydromotory, převody nebo malé kultivační stroje.

Další vlastnosti: Otáčky 550 ot./min. Výkon 3 HP. Výtlak [m] 400. Výtlačná přípojka [coul] 1/2". Max. povozní tlak [bar] 40. Průtok [l/min] 35. Hmotnost 5 kg. . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pístomembránové čerpadlo AR 303 SP
SKU:
ED9969

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5653
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz