Pedrollo JSWm 2AX 230V

Pedrollo JSWm 2AX 230V

Pedrollo JSWm 2AX 230V od skvělého výrobce PEDROLLO je právě teď za super cenu. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Pedrollo JSWm 2AX 230V stojí ted u nás 4550 Kč

4550 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Samonasávací čerpadla používaná jako součást automatických domácích vodáren, pro závlahy, zahradya zásobování vodou.

  • Monobloková samonasávací čerpadla s Venturiho trubicí - tzv JET systém
  • Litinové provedení (oběžné kolo NORYL)
  • Tichý chod, léty ověřená konstrukce.
  • Tepelná pojistka je ve vinutí motoru.
  • Plastové díly uvnitř čerpadla jsou dle evropských norem pro pitnou vodu.
  • Samonasávací čerpadla s venturiho trubicí - "JET" systém, čistá voda.
  • Čerpadla jsou určená pro nepřetržitý nebo přerušovaný chod, pro stavbu domácí vodárny, zásobování vodou rodinných domů...

 

Čerpadla PEDROLLO JSW jsou jednostupňová monobloková čerpací soustrojí se samonasávací schopnosti s vestavěným ejektorem,  sestávající z hydraulické části a z elektromotoru. Základem hydraulické části je těleso čerpadla se sací a výtlačnou přírubou, vestavěný ejektor, radiální odstředivé oběžné kolo a ucpávková lucerna. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení).
 
Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno ze strany hydraulické jednoduchou mechanickou ucpávkou, která během provozu nevyžaduje žádnou údržbu. Čerpadla jsou dodávána s třífázovým nebo jednofázovým elektromotorem.

Další vlastnosti: Výtlak [m] 58. Napětí [V] 230. Výtlačná přípojka [coul] 1". Dimenze připojení [coul] 1". Ucpávka Mechanická. Provedení litina. Výkon [kW] 1,1. Regulace otáček Ne. Sací výška [m] 8. Průtok [l/min] 70. Hmotnost 10 kg. Ochrana běhu na sucho Ne. Atest na pitnou vodu Ne. : ::. Kód výrobce 46JSNP7A15A1. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . .

Název:
Pedrollo JSWm 2AX 230V
Výrobce:
SKU:
ED0481

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5654
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz