Oběhové čerpadlo WILO Yonos PICO 25/1-8 230V 130mm

Oběhové čerpadlo WILO Yonos PICO 25/1-8 230V 130mm

Oběhové čerpadlo WILO Yonos PICO 25/1-8 230V 130mm od tohoto výrobce Wilo je k dostání za výborné peníze. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. Oběhové čerpadlo WILO Yonos PICO 25/1-8 230V 130mm , produkt koupíte ted u nás za 5990 Kč

5990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Čerpadlo WILO-YONOS PICO umožňuje maximální komfort při montáži a při nastavování provozních parametrů. činnosti potřebné k montáži a nastavení zabírají nyní mnohem méně času a snižují počet servisních prohlídek.

Jedná se o nejlepší mokroběžné, oběhové čerpadlo s elektronicky komutovaným, úsporným motorem ECM odolným proti zablokování. Velký záběrový moment umožňuje automatické odblokování rotoru po odstávce čerpadla. Integrovaný systém regulace a možnost dodatečného manuálního odvzdušnění, tradiční spolehlivost a kvalita. Čerpadlo do všech vodních systémů (směs s glykolem do 50% objemových) na topení, chlazení i klimatizaci.

Zvýšená energetická účinost
Ekonomické využití a redukci nákladů za elektrickou ener¬gii poskytují: vysoce účinný motor ECM a pokročilá regulace. Precizní nastavení požadované výtlačné výšky umožňuje zvýšená citlivost zeleného knoflíku, umožňující nastavení s přesností na 0,1 m. Díky těmto technologiím je koeficient energetické účinnosti EEI lepší než je směrnicí EU požadovaná hodnota. Dodatečnou plnou kontrolu zabezpečuje led displej indikující skutečný příkon P1 vyjádřený ve Wattech.

Snadné nastavování
Jednoduché a zároveň přesné nastavení provozních hodnot odlišuje novou generaci Yonos PICO od dostupných konkurenčních čerpadel. Technologie „zeleného tlačítka„ a intuitivní ovládací prvky zajišťují jednoduché nastavení příslušného provozu. Pokud je čerpadlo zabudováno do topné soustavy s RADIÁTORY, je nutné nastavit zelený knoflík na modré pole na levé straně. Nastavení potom závisí na počtu radiátorů v domě a zvoleném modelu čerpadla.

Jestliže je čerpadlo zabudováno v okruhu PODLAHOVÉHO VYTÁPĚNÍ, je třeba nastavit zelený knoflík na žluté pole, po pravé straně označené žlutou barvou.
K přesnému navržení čerpadla však doporučuje¬me využít aplikaci Wilo Assistant, nebo navštívit on-line katalog na www.wilo.cz. Při VÝMĚNĚ staršího čerpadla s pevnými otáčkami za novou generaci Wilo-Yonos PICO je možné využít jednoduché okopírování nastavení ze staršího typu a použít šedivou stupnici na horní straně. 3 stupně pevných otáček vyžadují i některé soustavy a aplikace.

Snadná montáž
Používání čerpadel Wilo-Yonos PICO není výhodou jen pro uživatele, spojenou se zmenšením nákladů na energii, ale také s úsporou času za montáž a provozní údržbu. Nová, kompaktní konstrukce čerpadla umožňuje jednoduchou záměnu starých typů, například řady Wilo-Star RS bez nutnosti úpravy potrubního a připojovacího systému. Přístup k montážním šroubům zepředu čerpadla garantuje rychlou a jednoduchou montáž. Nové výhodnější umístění konektoru Wilo- Konektor působí na zmenšení rozměru celého čerpadla a tím zjednodušuje montáž v různých místech a pozicích čerpadla. Wilo-Konektor dovoluje zapojení čerpadla do elektrické sítě bez nutnosti použití nářadí.

Komfortní použití
Wilo-Yonos PICO je vybaveno novou funkcí auto¬matického odblokování rotoru. Dodává jistotu, že čerpadlo bude připraveno k práci i po době delší nečinnosti (letní odstávka), bez nutnosti složité demontáže. Snižuje nutnost volání servisu a garantuje správnou funkci zařízení. V čerpadle Wilo-Yonos PICO byla zoptimalizována funkce odvzdušnění, která zajišťuje tichý chod instalace. Funkce „AIR“ odvzdušnění čerpadla dovoluje samočinné odstranění nežádoucího vzduchu z hydraulické části čerpadla, především pak od ložisek. Po spuštění systému čerpadlo 10 minut zvyšuje a snižuje průtok vody a vytlačuje vzduch ze zařízení. Tato funkce vyžaduje jen zapnutí a po skončení cyklu odvzdušňování se čerpadlo automaticky vrátí do původně nastaveného regulačního režimu.

Další vlastnosti: Výtlak [m] 8. Napětí [V] 230. Stavební délka [mm] 130. Dimenze připojení [coul] 6/4". Provedení Závitové. Max. povozní tlak [bar] 10. Průtok [l/min] 80. Max. teplota média [°C] 110. Hmotnost 2 kg. : ::. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . . . . . . .

Název:
Oběhové čerpadlo WILO Yonos PICO 25/1-8 230V 130mm
Výrobce:
SKU:
ED1775

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5654
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz