LANIT Dodatečné dveře VITAVIA HELENA tmavě šedé Sleva 3 % za registraci na RedEd.cz

LANIT Dodatečné dveře VITAVIA HELENA tmavě šedé Sleva 3 % za registraci na RedEd.cz

LANIT Dodatečné dveře VITAVIA HELENA tmavě šedé Sleva 3 % za registraci na RedEd.cz od našeho výrobce LANIT lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. LANIT Dodatečné dveře VITAVIA HELENA tmavě šedé Sleva 3 % za registraci na RedEd.cz v akci za cenu 20490 Kč

20490 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Výrobce - VITAVIA GARDEN - Velká Británie

Pouze dodatečné dvojité posuvné dveře (119 x 176 cm) k pavilonům řady HELENA. Lze namontovat jako boční nebo čelní. Pavilon už jedny dveře obsahuje v základní dodávce a těmito dodatečnými dveřmi výrazně zvýšíte užitné vlastnosti pavilonu. Obsah dodávky - konstrukce dveří, prosklení, zámek.

Pavilony řady HELENA jsou zařazeny do kategorie PREMIUM. Pavilon je možné využívat i jako jednoduchou zimní zahradu nebo jako zahradní pavilon / zakrytou terasu. Jednoduché sklo 4 mm ve stěnách však nemá pro zimní měsíce dostatečnou tepelnou izolaci. Nosná konstrukce pavilonu je vyrobená z extrémně robustních eloxovaných hliníkových profilů.

Pavilon dodáváme s tímto prosklením:

 • Stěny - bezpečnostní sklo síly cca 4 mm (plavené sklo, které se při rozbití roztříští na drobné nepříliš ostré střípky - je minimalizováno riziko pořezání)
 • Střecha - tepelně-izolační dvoustěnné komůrkové polykarbonátové desky síly 10 mm

Polykarbonát - velmi kvalitní dvoustěnný polykarbonát s UV filtrem (nekřehne, nežloutne) od německého výrobce. Na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím poskytujeme prodlouženou záruku v délce 10 let (viz podrobné znění záručních podmínek). Polykarbonát je do střešních profilů zasunutý, což výrazně zvyšuje pevnost a nosnost střechy. Konstrukce střechy v sobě obsahuje i vestavěný okap. Voda z okapu je svedena do dvou plastových svodů v předních rozích skleníku s délkou svodu L = 1,75 m a s průměrem trubky 32 mm.

Pavilon dodáváme ve dvou barvách konstrukce - kovově stříbrná (eloxovaný hliník) nebo v tmavě šedém laku. Obě barevné verze jsou na objednávku s dodáním do 3 - 4 týdnů.

Pavilon dodáváme ve čtyřech velikostech:

 • HELENA   7000 - šířka 271 cm, hloubka 266 cm, výška 239 cm, 1x střešní okno
 • HELENA   8600 - šířka 334 cm, hloubka 266 cm, výška 239 cm, 2x střešní okno
 • HELENA 10200 - šířka 397 cm, hloubka 266 cm, výška 239 cm, 2x střešní okno
 • HELENA 11900 - šířka 460 cm, hloubka 266 cm, výška 239 cm, 3x střešní okno

Pavilon je vybaven dvoukřídlými posuvnými dveřmi o rozměru 119 x 176 cm. Dveře se dají uzamknout masivním zámkem s patentním klíčem (obsah standardního balení). Dveře lze umístit na boční nebo čelní stěnu skleníku. Pavilon je možné postavit pouze na rovnou a pevnou betonovou, dlážděnou nebo dřevěnou podlahu (terasu) nebo na klasickou zděnou (betonovou, cihlovou) podezdívku.

Doporučené vnější rozměry podezdívky:

 • HELENA   7000 - 268 x 281 cm
 • HELENA   8600 - 268 x 344 cm
 • HELENA 10200 - 268 x 407 cm
 • HELENA 11900 - 268 x 470 cm

Upozornění:

 1. Stavbu zděné nebo betonové podezdívky realizujte až po zakoupení pavilonu a po sestavení a změření základní půdorysné konstrukce pavilonu. Uváděné rozměry pavilonu jsou totiž max. vnější rozměry pavilonu a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky.
 2. Vzhledem k velké hmotnosti balení pavilonu doporučujeme, aby při jeho převzetí (při dodání přepravní službou) byla přítomna fyzicky zdatnější osoba. Pavilon bude vyložen z nákladního vozidla ze zadního otvíracího čela a jeho další manipulace vyžaduje paletový vozík nebo tzv. "rudl". Současně mějte prosím připravené místo, kam pavilon po jeho složení uložíte.

Pavilon dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem. Baleno v papírovém kartonu. Prosklení je zabalené v nevratné dřevěné bedně. Výrobek je určen pro soukromé (domácí) využití.

Další vlastnosti: Hmotnost 46kg. Barva šedá. Zastavěná plocha 2,09m2. Šířka (vnější) 1,19m. Délka (vnější) 1,76m. Výška (vnější) m. Dveře dvoukřídlé posuvné. Šířka dveří 1,19m. Výška dveří 1,76m. Ukotvení prosklení prosklení je zasunuté v AL profilech. Materiál konstrukce hliníkový skleník. Výrobce Vitavia Garden. Základna přibalena ne. . . . . . . .

Název:
LANIT Dodatečné dveře VITAVIA HELENA tmavě šedé Sleva 3 % za registraci na RedEd.cz
Výrobce:
SKU:
LG1065

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5654
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz