Kombinace AKU vyžínače a křovinořezu RYOBI RBC36X26B, 36 V 2 v 1 je výtečným řešením pro sekání a úpravy okrajů vašeho trávníku, na který nedosáhnete rotační sekačkou, či ve chvíli, kdy se chystáte k sečení vysoké přerostlé trávy, rozsáhlejších zaplevelených ploch, kde si bez větších problémů poradí také s likvidací drobných dřevin a náletů.
Motor
Křovinořez je poháněn Li-ion baterií s kapacitou 4,0 Ah a 36 V motorem s dostatečně vysokým výkonem, který je vybaven spouští s proměnnou rychlostí pro prodlouženou dobu chodu. Dosahuje rychlosti otáček 8 000 (vyžínač) - 9 000 (křovinořez) min-1 a poskytuje tak prémiový výkon i v náročných podmínkách.
Žací ústrojí
Kotouč Tri‐Arc+™ z tvrzeného kovu zajistí výkonné a přesné sečení. Poloautomatická strunová hlava s úderovým mechanismem, který slouží pro odvíjení struny, je ideálním nástrojem při sekání a dosekávání trávy kolem pevných překážek, např. obrubníků, dlažby, zahradních květináčů atd. Struna totiž poseče trávu na správnou výšku a poté se díky své pružnosti dokáže překážce přizpůsobit a nepoškodit ji. Záběr sečení ocelový nožem je 260 mm, strunou 300 mm. Hlava je vybavena strunou o průměru 1,6 mm.
Přednosti
Aku vyžínač RYOBI se vyznačuje velmi lehkou ovladatelností a kvalitním zpracováním.
Šířka záběru 30 cm zajišťuje skvělou výkonnost sečení plevele a trávy.
Pevná tyč pro účinný přenos energie z motoru k řezné hlavě.
Vzadu uložený akumulátor a řazený motor pro lepší vyvážení a rozložení hmotnosti.
Popruhy Vertebrae+™ a otočná řidítka zajišťují rovnováhu, komfort a podporu při delším používání.
MAX POWER™
Výkonný 36 V MAX POWER™ Lithium+ akumulátor poskytuje více výkonu, delší dobu chodu a lepší trvanlivost ve srovnání s předchozí Lithium-Ion technologií, poskytuje výkon srovnatelný s benzínovým nářadím.