Krbová kamna VERSO Kara

Krbová kamna VERSO Kara

Krbová kamna VERSO Kara od této skvělé značky Verso , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Krbová kamna VERSO Kara stojí ted u nás 15364 Kč

15364 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Moderní krbová kamna VERSO Kara se snížením výkonem, vhodná pro nízkoenergetické domy jsou zaručenou volbou pro všechny, kteří očekávají vysoký výkon, kvalitní provedení a příznivé ceny. Díky kompaktnímu provedení jsou vhodná i do menších prostor. Kamna spojují tradiční obdélníkový tvar a moderní design, který zapadne do každého interiéru. 

Materiál na výrobu kamen je kvalitní ocelový plech o síle 2 mm. Jsou lakována speciálním žáruvzdorným lakem, který odolává vysokým teplotám. Masivní kovová klika u dvířek zajistí komfortní přikládaní dřeva. Velká přední dvířka jsou opatřena tepelně odolným keramickým sklem, které umožňuje dokonalý výhled na plameny. Ve spodní části kamen najdete praktický prostor pro skladování dřeva.
Průměr kouřovodu je 150 cm. Vývod kouřovodu je horní a na výstupu z kamen je přidána kouřová klapka pro regulaci spalin. Vnitřek topeniště je vyložen vermikulitem (univerzální nerost používaný jako vysokoteplotní izolace) a vybaven ocelovým roštem. Topný výkon lze regulovat promocí klapek pro primární a sekundární vzduch, umístěných pod dvířky. Všechna kamna Verso zajišťují ekologickou udržitelnost prostřednictvím certifikátů nejvyšší energetické účinnosti A a A+.    
Nedílnou součástí kamen je návod a technická dokumentace k produktu, které naleznete v souvisejících souborech.
Nenašli jste v popisku nebo parametrech vše potřebné, nebo se chcete před výběrem pro jistotu ještě poradit? Neváhejte nám zavolat na 371 655 660 nebo nám zašlete email na info@zahradajezek.cz. Rádi vám poradíme a zodpovíme vaše dotazy

PŘIPOJENÍ KRBOVÝCH KAMEN KE KOMÍNU
Kamna se ke komínu připojují pomocí kouřovodů.  Pro výběr vhodných dílů je třeba znát umístění hrdla kouřovodu na kamnech a umístění vstupu do komínu v místnosti. Od těchto údajů se odvíjí, jaké díly a v jakých délkách použijete. Nejčastěji používanými díly jsou kouřové roury a kolena. V případě, že průměr hrdla na kamnech neodpovídá průměru vstupu do komína, můžete použít redukce. Kouřové redukce využijete pro regulací průměru na kamnech, komínovou redukci pak pro regulaci v místě připojení na komín. Dbejte na to, aby se průměr kouřovodu ve směru toku spalin nezužoval.
Vhodnými díly pro zakončení kouřovodu a jejich připojení na komín jsou zděř nebo přechodku do komína. Místo připojení kouřovodu do komína pak z estetických důvodů můžete zakrýt růžicí. Pro správnou funkci kouřovodu je nutné spalinový tok průběžně čistit, a to pomocí rourových kartáčů.
RYCHLÝ VÝBĚR KOUŘOVODŮ PRO TATO KAMNA (průměr 150 mm)

Kouřová roura 100 cm 
Kouřová roura 50 cm
Kouřové koleno
Zděř
Růžice
Kouřové redukce

Kompletní nabídka kouřovodů
PŘÍSLUŠENSTVÍ, KTERÉ SE HODÍ
Kromě kouřovodů, jež jsou pro připojení kamen nezbytné, existuje celá řada příslušenství, které vám topení, údržbu a posezení u kamen zpříjemní. Jak už název napovídá, vysavače studeného popela využijete pro odsátí a vyčistění kamen od popela. Kroky při zatápění si ušetříte, pokud si dřevo k přikládání uskladníte hned vedle kamen v krbovém zásobníku nebo krbovém koši. Během samotného přikládání jistě použijete krbové nářadí.

Kompletní nabídka krbového příslušenství
 

Dům a zahrada > Kamna na dřevo

Název:
Krbová kamna VERSO Kara
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
3800500478418

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5853
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz