Krbová kamna FLAMINGO DELUXE KAMPA levá

Krbová kamna FLAMINGO DELUXE KAMPA levá, šedá

Krbová kamna FLAMINGO DELUXE KAMPA levá, šedá od spolehlivé značky Flamingo Deluxe je k dostání online za výhodnout cenu. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. Krbová kamna FLAMINGO DELUXE KAMPA levá, šedá ve výhodné slevě 52990 Kč

52990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Krbová kamna FLAMINGO DELUXE ® KAMPA s jmenovitým výkonem 9 kW v šedé barvě, mají mnoho nadstandardních doplňků. Inovativní prvky směřují především ke zlepšení obsluhy krbových kamen. Tato nadčasová kamna jsou moderní, účinná a s designem, který jinde nenajdete. 
Kamna FLAMINGO DELUXE KAMPA se vyrábí v šesti barevných variantách - červené, krémové, šedé, olivové, sametově hnědé a černé. Materiál na výrobu kamen je kvalitní ocelový plech 3 a 5 mm a je pečlivě vybírán tak, aby dosahoval nejvyšší kvality. Luxusní černěné sklo tvoří celou čelní plochu kamen.
 
Krbová kamna FLAMINGO DELUXE dosáhla na nejpřísnější evropské normy jako jsou BImSchV – Stufe 2, 15a B-VG, DINplus, Ekodesign.
 
Přednosti

Ovládání externího přívodu vzduchu - 150 mm
Dvojitý oplach skla předehřátým sekundárním vzduchem
Unikátní systém hoření s významným vlivem na kvalitu spalovacího procesu, ekologii a estetiku
Plynulá regulace intenzity ohně
Inteligentní přísun primárního, sekundárního a terciárního vzduchu do spalovací komory zajišťuje dokonalé spalování
Izolované topeniště z expandovaného vermikulitu (univerzální nerost používaný jako vysokoteplotní izolace)
Tří-bodové zavírání zajišťuje správné a dlouhodobé funkční zavírání dvířek spalovací komory
Skrytý popelník.

Stavíte nový nízkoenergetický dům? Rekonstruujete a zvyšujete podíl izolace pro váš byt?
V tom případě jsou pro vás tato kamna s externím přívodem vzduchu ideální volbou! Díky možnosti přívodu vzduchu z venkovních prostor nedochází ke spalování již ohřátého vzduchu z místnosti a efektivita spalování opět roste. Zároveň vám kamna nebudou brát drahocenný vzduch v místnosti a vy tím pádem nebudete muset tak často větrat.

Unikátní systém spalování

Přísun vzduchu je zajištěn centrálně ze zadní části kamen. Množství popela je minimální. Celý spalovací proces je ovládán dvěma táhly, kdy první slouží k regulaci primárního vzduchu, potřebného k zatopení a rozhoření dřeva. Druhé táhlo slouží k podpoře sekundárního spalování, tedy spalování plynů. Jeho otevřením dochází k přísunu terciárního předehřátého vzduchu do horní části, který je vháněn do komory pomocí vrchního deflektoru. Tento vzduch se používá k úspornému a co nejefektivnějšímu průběhu hoření dřeva. Tímto je zajištěna vysoká účinnost a krásné hoření včetně čistého skla. K zajištění správného spalování je zapotřebí správný tah komína, který docílíte umístěním regulátoru (komínové klapky).
Přitažlivé hoření, které Vás bude poslouchat
Systém spalování je unikátní v tom, jak Vás bude poslouchat. Regulace intenzity ohně je domyšlená do detailu a proto můžete v krátkém okamžiku kamna ztlumit a stejně rychle nastartovat jejich hoření. Při tlumeném režimu můžete sledovat tančící oheň, který bude pastvou pro Vaše oči. Podstata hoření kamen Flamingo DELUXE je založena na spalování plynných částic, které vytváří neopakovatelnou atmosféru, a Vy budete její součástí.

Nedílnou součástí kamen je návod a technická dokumentace k produktu, kterou naleznete v souvisejících souborech.

Nenašli jste v popisku nebo parametrech vše potřebné, nebo se chcete před výběrem pro jistotu ještě poradit? Neváhejte nám zavolat na 371 655 660 nebo nám zašlete email na info@zahradajezek.cz. Rádi vám poradíme a zodpovíme vaše dotazy.
PŘIPOJENÍ KRBOVÝCH KAMEN KE KOMÍNU
Kamna se ke komínu připojují pomocí kouřovodů.  Pro výběr vhodných dílů je třeba znát umístění hrdla kouřovodu na kamnech a umístění vstupu do komínu v místnosti. Od těchto údajů se odvíjí, jaké díly a v jakých délkách použijete. Nejčastěji používanými díly jsou kouřové roury a kolena. V případě, že průměr hrdla na kamnech neodpovídá průměru vstupu do komína, můžete použít redukce. Kouřové redukce využijete pro regulací průměru na kamnech, komínovou redukci pak pro regulaci v místě připojení na komín. Dbejte na to, aby se průměr kouřovodu ve směru toku spalin nezužoval.
Vhodnými díly pro zakončení kouřovodu a jejich připojení na komín jsou zděř nebo přechodku do komína. Místo připojení kouřovodu do komína pak z estetických důvodů můžete zakrýt růžicí. Pro správnou funkci kouřovodu je nutné spalinový tok průběžně čistit, a to pomocí rourových kartáčů.
RYCHLÝ VÝBĚR KOUŘOVODŮ PRO TATO KAMNA (150 mm)

Kouřová roura 100 cm 
Kouřová roura 50 cm
Kouřové koleno
Zděř
Růžice
Kouřové redukce

Kompletní nabídka kouřovodů
PŘÍSLUŠENSTVÍ, KTERÉ SE HODÍ
Kromě kouřovodů, jež jsou pro připojení kamen nezbytné, existuje celá řada příslušenství, které vám topení, údržbu a posezení u kamen zpříjemní. Jak už název napovídá, vysavače studeného popela využijete pro odsátí a vyčistění kamen od popela. Kroky při zatápění si ušetříte, pokud si dřevo k přikládání uskladníte hned vedle kamen v krbovém zásobníku nebo krbovém koši. Během samotného přikládání jistě použijete krbové

šedá

Dům a zahrada > Kamna na dřevo

Název:
Krbová kamna FLAMINGO DELUXE KAMPA levá, šedá
Zařazení:
SKU:
8594160000000

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5751
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz