Kamna s výměníkem AQUAFLAM VARIO LEND 11/7kW olivová

Kamna s výměníkem AQUAFLAM VARIO LEND 11/7kW olivová, elektronická regulace

Kamna s výměníkem AQUAFLAM VARIO LEND 11/7kW olivová, elektronická regulace od společnosti s úžasnou pověstí Aquaflam lze pořídit u nás za skvělou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Kamna s výměníkem AQUAFLAM VARIO LEND 11/7kW olivová, elektronická regulace nyní za 47290 Kč

47290 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Krbová kamna AQUAFLAM VARIO ® LEND 11/7 s výměníkem, jmenovitým výkonem 11 kW v olivové barvě, mají mnoho nadstandardních doplňků. Inovativní prvky směřují především ke zlepšení obsluhy krbových kamen. Kamna spojují tradiční obdélníkový tvar a nadčasový design, který zapadne do každého interiéru. Proto najdou své uplatnění v novostavbách i stávající zástavbě.
Kamna AQUAFLAM Vario Kalmar s výměníkem se vyrábí v pěti barevných variantách - červené, krémové, šedé, olivové, sametově hnědé a ve dvou výkonech teplovodních výměníků - 5 kW a 7 kW. Máte tak možnost zvolit si kombinaci barvy a výkonu podle vaší potřeby. Materiál na výrobu kamen je kvalitní ocelový plech 3 a 5 mm a je pečlivě vybírán tak, aby dosahoval nejvyšší kvality. 
 
Bezpečnost na prvním místě 
 
Pro bezpečnost zákazníka jsou krbová kamna vybavena standardně vychlazovací smyčkou a stále otevřeným terciárním vzduchem, který zabraňuje hromadění plynů ve spalovací komoře. Základní elektronická regulace navíc zavírá přívod vzduchu při přetopení. To znamená, že například jestliže dojde ve vašem domě k výpadku elektrického proudu, hrozí, že dojde k přetopení. Tomu zabrání právě vychlazovací smyčka. Krbová kamna AQUAFLAM dosáhla na nejpřísnější evropské normy jako jsou BImSchV – Stufe 2, 15a B-VG, DINplus, Flamme Verte.
 
Přednosti

Ovládání externího přívodu vzduchu - 120 mm
Sekundární spalování / terciární přívod vzduchu
Dvojitý oplach skla předehřátým sekundárním vzduchem
Tří-bodové zavírání zajišťuje správné a dlouhodobé funkční zavírání dvířek spalovací komory.
Inteligentní přísun primárního, sekundárního a terciárního vzduchu do spalovací komory zajišťuje dokonalé spalování

Stavíte nový nízkoenergetický dům? Rekonstruujete a zvyšujete podíl izolace pro váš byt?
V tom případě jsou pro vás tato kamna s externím přívodem vzduchu ideální volbou! Díky možnosti přívodu vzduchu z venkovních prostor nedochází ke spalování již ohřátého vzduchu z místnosti a efektivita spalování opět roste. Zároveň vám kamna nebudou brát drahocenný vzduch v místnosti a vy tím pádem nebudete muset tak často větrat.

Elektronická regulace hoření

Řídící elektronika jednoduchého ovládání klapky je určena k přímému řízení polohy klapky ovládající přívod vzduchu do spalovacího prostoru teplovodních kamen (poloha potenciometru se převádí na polohu klapky). Základní elektronická regulace je vybavena snímačem teploty, kdy při zvýšení teploty vody ve výměníku dojde k omezení přívodu spalovacího vzduchu a tím se zamezí přehřátí výměníku.
Hlavní přínos

Jednoduché ovládání přímo na krbové vložce
Bez připojování do elektrické sítě (baterie v balení)
Bezpečnostní čidlo, které zavírá klapku při přetopení
Vše je napájeno bateriemi s dlouhou dobou životnosti
Možnost objednat adaptér do el. sítě
Zvukový hlásič přetopení

Nedílnou součástí kamen je návod a technická dokumentace k produktu, kterou naleznete v souvisejících souborech.

Nenašli jste v popisku nebo parametrech vše potřebné, nebo se chcete před výběrem pro jistotu ještě poradit? Neváhejte nám zavolat na 371 655 660 nebo nám zašlete email na info@zahradajezek.cz. Rádi vám poradíme a zodpovíme vaše dotazy.
PŘIPOJENÍ KRBOVÝCH KAMEN KE KOMÍNU
Kamna se ke komínu připojují pomocí kouřovodů.  Pro výběr vhodných dílů je třeba znát umístění hrdla kouřovodu na kamnech a umístění vstupu do komínu v místnosti. Od těchto údajů se odvíjí, jaké díly a v jakých délkách použijete. Nejčastěji používanými díly jsou kouřové roury a kolena. V případě, že průměr hrdla na kamnech neodpovídá průměru vstupu do komína, můžete použít redukce. Kouřové redukce využijete pro regulací průměru na kamnech, komínovou redukci pak pro regulaci v místě připojení na komín. Dbejte na to, aby se průměr kouřovodu ve směru toku spalin nezužoval.
Vhodnými díly pro zakončení kouřovodu a jejich připojení na komín jsou zděř nebo přechodku do komína. Místo připojení kouřovodu do komína pak z estetických důvodů můžete zakrýt růžicí. Pro správnou funkci kouřovodu je nutné spalinový tok průběžně čistit, a to pomocí rourových kartáčů.
RYCHLÝ VÝBĚR KOUŘOVODŮ PRO TATO KAMNA (150 mm)

Kouřová roura 100 cm 
Kouřová roura 50 cm
Kouřové koleno
Zděř
Růžice
Kouřové redukce

Kompletní nabídka kouřovodů
PŘÍSLUŠENSTVÍ, KTERÉ SE HODÍ
Kromě kouřovodů, jež jsou pro připojení kamen nezbytné, existuje celá řada příslušenství, které vám topení, údržbu a posezení u kamen zpříjemní. Jak už název napovídá, vysavače studeného popela využijete pro odsátí a vyčistění kamen od popela. Kroky při zatápění si ušetříte, pokud si dřevo k přikládání uskladníte hned vedle kamen v krbovém zásobníku nebo krbovém koši. Během samotného přikládání jistě použijete krbové nářadí.

Kompletní nabídka krbového příslušenství
 

olivová

Dům a zahrada > Kamna na dřevo

Název:
Kamna s výměníkem AQUAFLAM VARIO LEND 11/7kW olivová, elektronická regulace
Výrobce:
SKU:
8594160000000

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5914
produktů
186
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz