Kalové čerpadlo HCP 40GF22.2 400V bez plováku

Kalové čerpadlo HCP 40GF22.2 400V bez plováku, s řezacím zařízením

Kalové čerpadlo HCP 40GF22.2 400V bez plováku, s řezacím zařízením od společnosti se zárukou kvality HCP PUMPS lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Kalové čerpadlo HCP 40GF22.2 400V bez plováku, s řezacím zařízením , zboží pořídíte ted u nás za 33990 Kč

33990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robustní litinová kalová čerpadla s řezacím zařízením.
Čerpadla jsou kompletně vyrobena z šedé litiny. Řezací zařízení je z chromové oceli a kaleno na 60HRC. Čerpadla jsou vybavena dvojitými mechanickými ucpávkami SiC/SiC, mazanými stálou olejovou náplní. Jako doplňková ochrana mechanické ucpávky proti nečistotám slouží přídavné gufero. Spodní ložisko je zdvojené pro vyšší únosnost a trvanlivost. Hřídel čerpadla a veškerý spojovací materiál je z nerez oceli. Elektromotor v suchém provedení je vybaven doplňkovou tepelnou ochranou.

Použití

  • odčerpávání surových odpadních vod s vláknitými příměsemi z rodinných domků, činžovních domů, ubytoven apod.
  • k vyčerpávání septiků, fekálií, surových kalů, žump
  • v tlakových kanalizačních systémech s výskytem vláknin bez abrazivních příměsí
  • hustota čerpaných odpadních vod do 1150 kg/m3
  • teplota čerpaných odpadních vod do 40°C

 

Vlastnosti

  • Robustní celokovová konstrukce z kvalitních materiálů 
  • Motor suché konstrukce chráněný proti přetížení, vysoké teplotě a spálení
  • Hřídel je utěsněna dvojitou mechanickou ucpávkou mazanou a chlazenou olejovou náplní a chráněnou ze strany media guferem

 

Pozor!

  • Dlouhodobý provoz čerpadla při minimální hladině může mít za následek přehřátí motoru čerpadla. Pro trvalý provoz musí být motor zaplaven.

Další vlastnosti: Výtlak [m] 33. Napětí [V] 400. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] 2". Plovák Ne. Průchodnost čerpadla [mm] -. Ucpávka Mechanická dvojitá. Výkon [kW] 2,2. Regulace otáček Ne. Průtok [l/min] 160. Max. teplota média [°C] 40. Oběžné kolo vírové otevřené. Řezací zařízení Ano. Hmotnost 36 kg. : ::. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . .

Název:
Kalové čerpadlo HCP 40GF22.2 400V bez plováku, s řezacím zařízením
Výrobce:
SKU:
ED88112

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz