Kalové čerpadlo HCP 150AFE422 WD 400V bez plováku

Kalové čerpadlo HCP 150AFE422 WD 400V bez plováku, kabel 15m

Kalové čerpadlo HCP 150AFE422 WD 400V bez plováku, kabel 15m od výrobce HCP PUMPS je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Kalové čerpadlo HCP 150AFE422 WD 400V bez plováku, kabel 15m ve skvělé akci za 212920 Kč

212920 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Litinová kalová čerpadla robustní konstrukce. Čerpadla jsou vyrobená z šedé litiny a jsou vybavená dvojitými mechanickými ucpávkami SiC/SiC mazanými stálou olejovou náplní. Jako doplňková ochrana mechanické ucpávky proti nečistotám slouží přídavné gufero. Čerpadla od 1,5 kW včetně jsou vybavena detektorem průsaku vody do ucpávkového prostoru (WD) a mají druhý - signalizační kabel. Elektromotor v suchém provedení je vybaven doplňkovou tepelnou ochranou (bimetalem).

Od 11kW včetně mají čerpadla elektromotory s rozběhem Y-Δ a MTP ochranu vynutí, 4 kabely, dva silové (Y-Δ) a dva signalizační (WD+MTP). Tyto ochrany odpojí stykač, vypnou čerpadlo a zabrání tím havárii čerpadla.

Použití

  • čerpání odpadních vod, fekálií a surových kalů
  • média s obsahem pevných, drobných a kusovitých částic
  • nasazení v kanalizačních soustavách, čerpacích stanicích a čistírnách odpadních vod
  • hustota čerpaných odpadních vod do 1150 kg/m3
  • teplota čerpaných odpadních vod do 40°C

 Vlastnosti

  • Robustní celokovová konstrukce z kvalitních materiálů 
  • Motor suché konstrukce chráněný proti přetížení, vysoké teplotě a spálení
  • Hřídel je utěsněna dvojitou mechanickou ucpávkou mazanou a chlazenou olejovou náplní a chráněnou ze strany media guferem
  • Všechny jednofázové modely k dispozici i s plovákem (označení F)

 Pozor!

  • Dlouhodobý provoz čerpadla při minimální hladině může mít za následek přehřátí motoru čerpadla. Pro trvalý provoz musí být motor zaplaven.

Další vlastnosti: Výtlak [m] 44. Napětí [V] 400. Kabel [m] 15. Výtlačná přípojka [coul] 6". Plovák Ne. Průchodnost čerpadla [mm] 76. Ucpávka Mechanická dvojitá. Výkon [kW] 22. Regulace otáček Ne. Průtok [l/min] 5660. Max. teplota média [°C] 40. Oběžné kolo E- uzavřené jednokanálové odolné proti ucpání. Řezací zařízení Ne. Hmotnost 229 kg. : ::. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . .

Název:
Kalové čerpadlo HCP 150AFE422 WD 400V bez plováku, kabel 15m
Výrobce:
SKU:
ED88042

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz