INOXVAREM LS 50

INOXVAREM LS 50

INOXVAREM LS 50 od dodavatele s dlouholetou historií VAREM je u nás k dostání za skvělou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. INOXVAREM LS 50 aktuálně zrovna za 13750 Kč

13750 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Plášť nádoby je svařen z částí vyrobených z hlubokotažného ocelového plechu. Uvnitř tlakové nádoby je instalován pryžový vak, který je na jedné straně uchycen mezi pláštěm nádoby a odnímatelnou připojovací přírubou. Na protější straně je vak upevněn pod ventilkem na připouštění vzduchu. Vak se během provozu nedotýká stěn nádoby. Do prostoru mezi pryžovým vakem a stěnou nádoby je při výrobě natlakován interní plyn pod počátečním inicializačním tlakem. Konstrukce nádoby zajišťuje, že čerpané médium nepřichází do styku s pláštěm nádoby-vysoká životnost nádob. Nádoby se vyrábí v horizontálním a vertikálním provedení, menší objemy i v tzv. IN LINE provedení pouze se závitem přímou instalaci do potrubí či na čerpadlo ve vertikální poloze.

  • Min/max. pracovní teplota: -10°C / +99°C
  • Max pracovní tlak: 8 bar
  • Typ materiálu příruby : nerez příruba 
  • připojovací závit 1" vnější závit - nerezová příruba
  • Vyměnitelný pryžový vak
  • Tlak vzduchu v nádobě z výroby: 2 bar


Další vlastnosti: Dimenze připojení [coul] 1". Provedení Horizontální. Provedení Nerez. Objem nádoby [l] 50. Rozměr D/H [mm] 450 / 545. Max. povozní tlak [bar] 8. Hmotnost 9 kg. Atest na pitnou vodu Ne. : ::. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. Konstrukce nádoby s vyměnitelným vakem. . . . . . . . .

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz