HCP PUMPS Kalové čerpadlo HCP 32-GF21.0 400V bez plováku

HCP PUMPS Kalové čerpadlo HCP 32-GF21.0 400V bez plováku, s řezacím zařízením

HCP PUMPS Kalové čerpadlo HCP 32-GF21.0 400V bez plováku, s řezacím zařízením od skvělé a známé značky HCP PUMPS je momentálně ve výhodné akci. Získejte tento produkt bezpečně online. HCP PUMPS Kalové čerpadlo HCP 32-GF21.0 400V bez plováku, s řezacím zařízením výhodně za 17230 Kč

17230 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Ponorné kalové čerpadlo. Čerpadla jsou kompletně vyrobena z šedé litiny. Řezací zařízení je z chromové oceli a kaleno na 60HRC. Hladký chod zajišťuje dvojitá mechanická ucpávka mazaná olejovou náplní, která je ze strany media chráněna přídavným guferem. Čerpadlo chrání doplňková ochrana el. motoru před přetížením v důsledku proudových a napěťových změn a při zablokování oběžného kola. Spodní ložisko je zdvojené pro vyšší únosnost a trvanlivost. Čerpadlo je nutno jistit a chránit v souladu s návodem k obsluze.

Použití

  • odčerpávání surových odpadních vod s vláknitými příměsemi z rodinných domků, činžovních domů, ubytoven apod.
  • k vyčerpávání septiků, fekálií, surových kalů, žump
  • v tlakových kanalizačních systémech s výskytem vláknin bez abrazivních příměsí
  • hustota čerpaných odpadních vod do 1150 kg/m3
  • teplota čerpaných odpadních vod do 40°C

 

Vlastnosti

  • Robustní celokovová konstrukce z kvalitních materiálů 
  • Motor suché konstrukce chráněný proti přetížení, vysoké teplotě a spálení
  • Hřídel je utěsněna dvojitou mechanickou ucpávkou mazanou a chlazenou olejovou náplní a chráněnou ze strany media guferem

 

Pozor!

  • Dlouhodobý provoz čerpadla při minimální hladině může mít za následek přehřátí motoru čerpadla. Pro trvalý provoz musí být motor zaplaven.

Další vlastnosti: Výtlak [m] 21. Napětí [V] 400. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] 5/4". Plovák Ne. Průchodnost čerpadla [mm] -. Ucpávka Mechanická dvojitá. Výkon [kW] 1. Regulace otáček Ne. Průtok [l/min] 120. Max. teplota média [°C] 40. Oběžné kolo vírové otevřené. Řezací zařízení Ano. Hmotnost 25 kg. : ::. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . .

Název:
HCP PUMPS Kalové čerpadlo HCP 32-GF21.0 400V bez plováku, s řezacím zařízením
Výrobce:
SKU:
ED0079

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5654
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz