HCP BF-05UN 400V

HCP BF-05UN 400V

HCP BF-05UN 400V od přední společnosti HCP PUMPS je k dostání výhodně. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. HCP BF-05UN 400V aktuálně zrovna za 7410 Kč

7410 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Lehké a kompaktní ponorné kalové čerpadlo. Hydraulická část čerpadla a horní víko svorkovnice je vyrobeno z šedé litiny, plášť motoru je z nerez oceli. Hladký chod zajišťuje dvojitá mechanická ucpávka mazaná olejovou náplní, která je ze strany media chráněna přídavným guferem. Čerpadlo chrání doplňková ochrana el. motoru před přetížením v důsledku proudových a napěťových změn a při zablokování oběžného kola. Čerpadlo je nutno jistit a chránit v souladu s návodem k obsluze.

Použití

  • čerpání silně znečištěné odpadní vody
  • k vyčerpávání septiků, fekálií, žump
  • čerpání splaškových vod a surových kalů

  

Vlastnosti

  • Robustní celokovová konstrukce z kvalitních materiálů 
  • Motor suché konstrukce chráněný proti přetížení, vysoké teplotě a spálení
  • Hřídel je utěsněna dvojitou mechanickou ucpávkou mazanou a chlazenou olejovou náplní a chráněnou ze strany media guferem
  • Všechny jednofázové modely k dispozici i s plovákem (označení F)

 

Pozor!

  • Dlouhodobý provoz čerpadla při minimální hladině může mít za následek přehřátí motoru čerpadla. Pro trvalý provoz musí být motor zaplaven.

Další vlastnosti: Výtlak [m] 9,5. Napětí [V] 400. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] 2". Plovák Ne. Průchodnost čerpadla [mm] 35. Ucpávka Mechanická dvojitá. Výkon [kW] 0,4. Regulace otáček Ne. Průtok [l/min] 310. Max. teplota média [°C] 35. Oběžné kolo vírové otevřené. Řezací zařízení Ne. Hmotnost 16 kg. : ::. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . .

Název:
HCP BF-05UN 400V
Výrobce:
SKU:
ED1183

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz