Haas+Sohn Kachlová kamna TREVISO II

Haas+Sohn Kachlová kamna TREVISO II, kachlový sokl,/zelená kachle

Haas+Sohn Kachlová kamna TREVISO II, kachlový sokl,/zelená kachle od našeho výrobce Haas+Sohn je u nás za výhodnou cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Haas+Sohn Kachlová kamna TREVISO II, kachlový sokl,/zelená kachle momentálně k dispozici za 43990 Kč

43990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Krbová kamna Haas+Sohn TREVISO II v černém provedení s kachlovým obkladem a soklem v zelené barvě najdou své uplatnění v novostavbách i stávající zástavbě. Kamna spojují nadčasový design s kachlovou klasikou, která zapadne do každého interiéru.

jednoduchý styl
nenáročná obsluha a údržba
vysoké výkony a nízké emise
dlouhodobě prověřená kvalita 

Kamna TREVISO si můžete vybrat ve čtyřech barvách. V barvě kachlů zelené, hnědé, medovník a slonová kost. Kamna jsou doplněna o sokl v barvě kachlů. Díky kachlovému obkladu bude teplo z kamen sálat ještě dlouho po vyhasnutí ohně. 
Uchvátí vás svým luxusním provedením a většími skleněnými dvířky ze speciální sklo-keramické hmoty s vysokou tepelnou odolností, které zaručují nádherný zážitek z pohledu na plápolající oheň. Pod prosklenou částí kamen najdete prostor určený pro skladování dřeva, či dřevěných briket.
Efektivní spalování 
Tato kamna jsou vysoce efektivní také díky možnosti terciárního spalování, kdy dochází k procesu zužitkování zbytkových hořlavých plynů, které by běžně odcházely se zplodinami komínem. Díky této funkci tak dochází ke zvýšení účinnosti spalování a tím i nižší spotřebě dřeva.

Rádi byste přidali či vyměnili výměník?

Tato kamna jsou uzpůsobena dalším úpravám a je možné je kdykoliv doplnit výměníkem, nebo jej například vyjmout a nahradit záslepkou. Kachlová kamna Treviso II vám dají dost času k rozhodování. Můžete je nejprve používat jako teplovzdušná kamna a časem do nich bez problémů můžete dokoupit tento výměník.

V případě, kdy uvažujete o zapojení výměníku, myslete na to, že výměník lze připojit pouze ke kamnům, které mají kouřovod vyvedený z horní části kamen svisle vzhůru.
Tuto možnost úpravy oceníte také ve chvíli, kdy zapojujete či odpojujete kamna z otopného systému a zajistíte tím zjednodušený celkový servis kamen.
Nedílnou součástí kamen je technická dokumentace k produktu, kterou naleznete v souvisejících souborech.
PŘIPOJENÍ KRBOVÝCH KAMEN KE KOMÍNU
Kamna se ke komínu připojují pomocí kouřovodů.  Pro výběr vhodných dílů je třeba znát umístění hrdla kouřovodu na kamnech a umístění vstupu do komínu v místnosti. Od těchto údajů se odvíjí, jaké díly a v jakých délkách použijete. Nejčastěji používanými díly jsou kouřové roury a kolena. V případě, že průměr hrdla na kamnech neodpovídá průměru vstupu do komína, můžete použít redukce. Kouřové redukce využijete pro regulací průměru na kamnech, komínovou redukci pak pro regulaci v místě připojení na komín. Dbejte na to, aby se průměr kouřovodu ve směru toku spalin nezužoval.
Vhodnými díly pro zakončení kouřovodu a jejich připojení na komín jsou zděř nebo přechodku do komína. Místo připojení kouřovodu do komína pak z estetických důvodů můžete zakrýt růžicí. Pro správnou funkci kouřovodu je nutné spalinový tok průběžně čistit, a to pomocí rourových kartáčů.
RYCHLÝ VÝBĚR KOUŘOVODŮ PRO TATO KAMNA (O 150 mm)

Kouřová roura 100 cm 
Kouřová roura 50 cm
Kouřové koleno
Zděř
Růžice
Kouřové redukce

Kompletní nabídka kouřovodů
PŘÍSLUŠENSTVÍ, KTERÉ SE HODÍ
Kromě kouřovodů, jež jsou pro připojení kamen nezbytné, existuje celá řada příslušenství, které vám topení, údržbu a posezení u kamen zpříjemní. Jak už název napovídá, vysavače studeného popela využijete pro odsátí a vyčistění kamen od popela. Kroky při zatápění si ušetříte, pokud si dřevo k přikládání uskladníte hned vedle kamen v krbovém zásobníku nebo krbovém koši. Během samotného přikládání jistě použijete krbové nářadí.

Kompletní nabídka krbového příslušenství
 

zelená

Dům a zahrada > Kamna na dřevo

Název:
Haas+Sohn Kachlová kamna TREVISO II, kachlový sokl,/zelená kachle
Výrobce:
SKU:
8595235531600

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5650
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz