Elektroda Lincoln Supra - 2.5x350mm

Elektroda Lincoln Supra - 2.5x350mm

od společnosti s dlouholetou tradicí Ostatní , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Elektroda Lincoln Supra - 2.5x350mm - nyní zakoupíte od 5 Kč

5 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Elektroda Lincoln Supra Elektroda s rutilovým obalem vhodná do všech poloh svařování (včetně svislé shora dolů). Je vhodná pro konstrukční oceli do pevnosti 440 MPa. Používá se pro svařování ocelových konstrukcí, tlakových nádob, je zvlášť vhodná pro opravy lodí. Elektroda umožňuje svařovat „do barvy" a na zkorodované povrchy. Doporučená pro přemostění velkých mezer. Vyznačuje se „jedním" svařovacím proudem pro všechny polohy svařování - pro průměry 2,5 a 3,2 mm. svařovací proud: AC/DC (-)

Další vlastnosti: Distribuce CZ. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Elektroda Lincoln Supra - 2.5x350mm
Výrobce:
SKU:
0

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5536
produktů
181
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz