Dřevěná pergola KARIBU ECO 2C (64651) Sleva 3 % za registraci na RedEd.cz

Dřevěná pergola KARIBU ECO 2C (64651) Sleva 3 % za registraci na RedEd.cz

Dřevěná pergola KARIBU ECO 2C (64651) Sleva 3 % za registraci na RedEd.cz od kvalitní značky LANIT . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Dřevěná pergola KARIBU ECO 2C (64651) Sleva 3 % za registraci na RedEd.cz na našich stránkách za 32990 Kč

32990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Německá kvalita od prémiového německého výrobce Karibu Holztechnik GmbH.

Dřevěná pergola ke zdi, ve které naleznete příjemné místo odpočinku hned vedle vašeho domu. Konstrukce pergoly je z tlakově impregnovaného borovicového dřeva, které se vyznačuje zvýšenou odolností vůči klimatickým vlivům. Nosné sloupy mají průměr 9 x 9 cm. Střecha je vyrobená z lehce namodralých průhledných PVC trapézových desek z PVC (tato verze prosklení nemá záruku na nerozbitnost krupobitím).

Velkou výhodou tohoto modelu pergoly je to, že ji dodáváme jako jednoduchou stavebnici. Každý si ji může bez problémů postavit sám, kde chce a kdy chce. Není nutné složitě shánět odbornou firmy nebo řemeslníka, který by pergolu postavil. Stavba pergoly KARIBU ECO je pro českého kutila relativně snadná a zvládnou ji dvě osoby.

Materiál pergoly:
Konstrukce je vyrobená z tlakově impregnovaného borovicového dřeva. Jedná se o velmi účinnou a ekologicky šetrnou metodu pro ochranu dřeva. Firma KARIBU používá nejmodernější technologii tlakové impregnace. Zředěné impregnační soli se vysokým tlakem v průmyslové přetlakové komoře vtlačují do vnitřní struktury dřeva. Toto dřevo pak může mít specifické vlastnosti. Především má typickou nazelenalou nebo našedlou barvu. Případné mapy na povrchu jsou pouze pozůstatky impregnační látky. Všechny dřevěné díly pergoly musí být ošetřeny hluboce působícím základním nátěrem a preventivním nátěrem proti zamodrání a plísni. Pro konečný nátěr použijte povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Dbejte na to, aby lazura měla dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! Nechte si podrobně poradit od odborného prodejce barev, co se týká ochrany přírodního jehličnatého dřeva a dodržujte pracovní postup výrobce nátěrové hmoty. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání. Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost vaší pergoly. Povrchovou ochranu dřeva je nutné pravidelně opakovat a udržovat tak pergolu v dobrém stavu.

Střecha:
Běžně se dřevěné pergoly prodávají bez střešní krytiny, aby měl zákazník možnost si krytinu vybrat podle svého vkusu vzhledem k designu domu. Firma KARIBU HOLZTECHNIK přesto dodává ke svým pergolám základní HOBBY verzi PVC desek, aby po smontování pergoly byla na pergole nějaká střecha. PVC desky je však nutné považovat za dočasné provizorní zastřešení, které má omezenou trvanlivost pouze po dobu, než si zákazník vybere nejvhodnější druh finální krytiny. Dodané PVC desky nemají žádnou záruku na nerozbitnost krupobitím, proto je nutná v co nejkratší době montáž finální krytiny.

Přednosti pergoly KARIBU ECO:

 • konstrukce z tlakově impregnovaného dřeva => dlouhá životnost pergoly
 • pergola umístěná na terase vytvoří u vašeho domu další příjemný obytný prostor
 • pergola může sloužit jako prostor vhodný pro relaxaci pro posezení s přáteli
 • pergola ve spojení se zahradním grilem vytvoří ve chvílích přípravy pokrmů především pro muže neodolatelnou část zahrady

Krátký popis:

 • materiál: tlakově impregnované borovicové dřevo
 • rozměry půdorysu: délka 622 x hloubka ke zdi 303 cm
 • výška vpředu: 226 cm
 • výška hřebene u zdi: 243 cm
 • střecha: lehce namodralé průhledné trapézové PVC síly 0,8 mm
 • převis střechy vpředu: 30 cm
 • levá strana přesahující střechu: 23 cm
 • pravá strana přesahující střechu: 23 cm
 • plocha střechy: 19 m2, sklon střechy: 3o
 • zatížení sněhem: 75 kg/m2
 • barva impregnovaného dřeva - šedozelená

Upozornění:

 • výrobek dodáváme v rozloženém stavu
 • produkt na obrázku může obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení
 • tento produkt je určen výhradně pro nekomerční domácí použití
 • patky sloupů je nutné přišroubovat k pevnému základu pomocí H-kotev (příplatkové příslušenství)

Rozměry balení:

 • balík 1 - 311 x 107 x 25 cm / 127 kg
 • balík 2 - 330 x 120 x 25 cm / 154 kg
 • balík 3 - 311 x 107 x 25 cm / 127 kg

Další vlastnosti: Kategorie pergoly ke zdi. Výrobce KARIBU HOLZTECHNIK. Zastavěná plocha 7,39m2. Šířka (vnější) 3,03m. Délka (vnější) 2,44m. Výška (vnější) 2,26-2,39m. Výška stěny m. Barva dřevo. Materiál konstrukce dřevo. Materiál střechy trapézové PVC 0,8 mm. Hmotnost 408kg. Doporučený počet ALU-bitumen rolí na střechu (1x5 m) ks. Doporučený počet balení stř. šindelů (po 3 m2) ks. Doporučený počet bitumen. rolí na střechu (0,5x5 m) ks. Plocha střechy 19m2. Zatížení střechy na sníh 75kg/m2. . . . .

Název:
Dřevěná pergola KARIBU ECO 2C (64651) Sleva 3 % za registraci na RedEd.cz
Výrobce:
SKU:
LG2309

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz