DRENO COMPATTA 2 MG 230V s plovákem

DRENO COMPATTA 2 MG 230V s plovákem

DRENO COMPATTA 2 MG 230V s plovákem od dodavatele s dobrým jménem DRENO lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Skvělý produkt s garancí kvality. DRENO COMPATTA 2 MG 230V s plovákem právě teď za cenu 8320 Kč

8320 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Šikovné přenosné kalové čerpadlo. Velikost nečistot až 30mm. Čerpadla řady Compatta byla navržena k čerpání domovních septiků, kanalizací a jímek. Řada Compatta je vybavena oběžnými koly typu Vortex , která disponují velkou účinností a také průchodností bez rizika ucpání.

Motor
  • Všechny jednofázové motory jsou vybaveny tepelnou ochranou vloženou ve vinutí ( typu bi-metal), která zajišťuje rychlou reakci v případě přehřátí.
  • Kondenzátor je zabudovaná přímo v čerpadle.
  • Chlazení motoru je zajištěno čerpanou kapalinou, v které je čerpadlo ponořeno. Plášť motoru je navržena tak, aby byl zajištěn účinný odvod tepla.
  • Maximálně počet startů za hodinu je 15.

Omezení použití
  • Max . teplota kapaliny : + 40 ° C s čerpadlem zcela ponořeným v médiu (speciální verze pro kapaliny do 60 ° C, jsou k dispozici na vyžádání )
  • Max . hloubka ponoření : 20 m
  • Přípustná hodnota pH : od pH 6 do pH 10

Další vlastnosti: Výtlak [m] 9. Napětí [V] 230. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] 6/4". Plovák Ano. Průchodnost čerpadla [mm] 30. Ucpávka Mechanická dvojitá. Výkon [kW] 0,56. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 20. Průtok [l/min] 240. Max. teplota média [°C] 35. Řezací zařízení Ne. Hmotnost 15,5 kg. : ::. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . .

Název:
DRENO COMPATTA 2 MG 230V s plovákem
Výrobce:
SKU:
ED1047

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5726
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz