Drenážní ponorné čerpadlo s integrovaným plovákem IBO IPK 400

Drenážní ponorné čerpadlo s integrovaným plovákem IBO IPK 400, 230V, 0,4kW

Drenážní ponorné čerpadlo s integrovaným plovákem IBO IPK 400, 230V, 0,4kW od spolehlivé značky IBO . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Drenážní ponorné čerpadlo s integrovaným plovákem IBO IPK 400, 230V, 0,4kW právě nyní za 1330 Kč

1330 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

IPE 400 - Plastové ponořitelné čerpadlo určené k čerpání čisté a lehce znečištěné vody. V tomto čerpadle je použito výtlačné hrdlo, kompatibilní s různými průměry výtlačných hadic dle potřeb uživatele. IPE400 je vybaveno elektronickým plovákem/sondou, díky čemuž může být používáno v úzkých šachtách. Malé rozměry a nízká hmotnost čerpadel značně usnadňují jejich použití a údržbu. Všechna čerpadla jsou vybavena tepelnou ochranou namontovanou do vinutí motoru.

IPK 400 – Čerpadlo s konstrukcí podobnou čerpadlům IPE, přičemž konstrukce spínače není založena na sondách, ale na plováku pracujícím ve vertikální poloze uvnitř speciálního kanálu. Toto čerpadlo, stejně jako čerpadlo IPE, lze umístit do úzké šachty, což v případě čerpadel IP může být nemožné vzhledem k plovákovému spínači připojenému 30cm kabelem, který zvětšuje průměr čerpadla.

Odvodňování zaplavených místností, bazénů a šachet. Čerpadla lze používat v zahradních jezírcích a k čerpání vody ze zdrojů, u nichž se hladina vody nachází u břehu. Jsou rovněž vhodná k vytlačování dešťové vody.

Provozní podmínky:
• Maximální teplota tekutiny 35°C
• Maximální okolní teplota 40°C
• Tepelná ochrana: ano
• Izolační třída B
• Provozní režim – nepřetržitý
• Bezpečnost – IP68

Materiály:
• IPE / IPK
• Kryt: Technopolymer
• Hřídel a rotor: nerezová ocel AISI 304
• Oběžné kolo: noryl
• Mechanická ucpávka: keramika/uhlí
• Rychlost otáčení motoru: 2850RMP

Další vlastnosti: Výtlak [m] 5. Napětí [V] 230. Kabel [m] 5. Výtlačná přípojka [coul] 1". Výtlačná přípojka [coul] 6/4". Plovák Ano. Průchodnost čerpadla [mm] 30. Výkon [kW] 0,4. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 5. Průtok [l/min] 125. Max. teplota média [°C] 35. Stupeň krytí IP 68. Konstrukce Odstředivé. Kondenzátor Integrovaný. Hmotnost 4,5 kg. Atest na pitnou vodu Ne. : ::. Kód výrobce IPK400M. Spolehlivost 100%.

Název:
Drenážní ponorné čerpadlo s integrovaným plovákem IBO IPK 400, 230V, 0,4kW
Výrobce:
SKU:
EDV0047

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5653
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz