Drenážní čerpadlo HCP GD-400F 230V

Drenážní čerpadlo HCP GD-400F 230V

Drenážní čerpadlo HCP GD-400F 230V s pečetí kvality od HCP PUMPS je u nás k dostání za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online. Drenážní čerpadlo HCP GD-400F 230V , produkt nakoupíte ted u nás za 10970 Kč

10970 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Čerpadla GD jsou konstruovaná jako lehká, přenosná, abrasi odolná s obtékaným pláštěm motoru čerpanou kapalinou.Hladký chod zajišťuje dvojitá mechanická ucpávka mazaná olejovou náplní, která je ze strany media chráněna přídavným guferem. Čerpadlo chrání doplňková ochrana el. motoru před přetížením v důsledku proudových a napěťových změn a při zablokování oběžného kola Čerpadlo je nutno jistit a chránit v souladu s návodem k obsluze.

Použití

  • odvodnění základů a prostorů s nahromaděnou vodou
  • vypouštění rybníků, bazénů a nádrží
  • odčerpávání vody ze zatopených sklepů
  • všude tam, kde se čerpají abrasivní media
  • stavebnictví – zakládání staveb, ražba tunelů, výkopové práce

 

 Vlastnosti

  • Oběžné kolo a spirála jsou vyrobeny ze speciální pryže velmi odolné proti abrasi
  • Motor suché konstrukce chráněný proti přetížení a vysoké teplotě 
  • Hřídel je utěsněna dvojitou mechanickou ucpávkou mazanou a chlazenou olejovou náplní a chráněnou ze strany media guferem
  • Všechny modely k dispozici s plovákem (označení F)

 

Další vlastnosti: Výtlak [m] 11. Napětí [V] 230. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] 2" (vnější závit). Plovák Ano. Průchodnost čerpadla [mm] 7. Ucpávka dvojitá mechanická. Výkon [kW] 0,4. Regulace otáček Ne. Průtok [l/min] 240. Max. teplota média [°C] 35. Oběžné kolo otevřené. Řezací zařízení Ne. Hmotnost 10,5 kg. : ::. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . .

Název:
Drenážní čerpadlo HCP GD-400F 230V
Výrobce:
SKU:
ED1220

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5654
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz