Domácí vodárna DAB AQUAJET 82 M/50 l o ochranou MT

Domácí vodárna DAB AQUAJET 82 M/50 l o ochranou MT

Domácí vodárna DAB AQUAJET 82 M/50 l o ochranou MT od skvělé a známé značky DAB . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Domácí vodárna DAB AQUAJET 82 M/50 l o ochranou MT - nyní pořídíte za 11510 Kč

11510 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Automatické jednofázové samonasávací vodárny s vynikající sací schopností. Jsou určeny především pro zásobování domácností, ideální pro použití v drobných zemědělských a zahradnických systémech,v prùmyslových službách, pro systémy mytí a hobby.

Jsou charakterizovány použitím samonasávacího čerpadla JET, které může pracovat i s vodou obsahující vzduch, nebo rozpuštěné plyny. Sestava je složena z nádrže s butylovým vakem se soupravou pro propojení s čerpadlem, tlakového spínače pro automatický provoz, manometru a kompletního čerpadla JET se zabudovanou ochranou proti nadměrnému oteplení vinutí elektromotoru s kompletním elektrickým připojením. Vše sestaveno a připraveno k montáži.

 • Automatické vodárny se samonasávacími čerpadly, vhodné pro zásobování domků, chat, chalup atd.
 • Čerpaná kapalina: čistá, bez pevných látek a abrazivních látek, neagresivní, neviskózní, nekrystalizující, chemicky neutrální, vlastnostmi blízká vodě 


Specifikace

 • Jednofázový uzavřený asynchronní motor chlazený vnější ventilací
 • Tepelná ochrana motoru a kondenzátor vestavěny
 • Stupeň krytí svorkovnice: IP55
 • Třída izolace: F
 • Provozní rozsah: do 5,4 m3/h s výtlakem až do 61 m
 • Rozsah teploty kapaliny: od 0 °C do +40 °C
 • Max. teplota okolí: +40 °C
 • Max. pracovní tlak: 8 bar (800 kPa)
 • Nádrže s pružným vakem

Další vlastnosti: Výtlak [m] 47. Napětí [V] 230. Výtlačná přípojka [coul] 1". Ucpávka Mechanická. Objem nádoby [l] 50. Výkon [kW] 0,6. Regulace otáček Ne. Sací výška [m] 8. Max. povozní tlak [bar] 8. Průtok [l/min] 60. Hmotnost 27 kg. Ochrana běhu na sucho Ano. Atest na pitnou vodu Ne. : ::. Kód výrobce 82M50LMT. Spolehlivost 100%. EAN 8595145911448. Distribuce Česká republika. . .

Název:
Domácí vodárna DAB AQUAJET 82 M/50 l o ochranou MT
Výrobce:
SKU:
8595145911448

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz