DAB AQUAPROF BASIC 40/50

DAB AQUAPROF BASIC 40/50

DAB AQUAPROF BASIC 40/50 od společnosti DAB je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. DAB AQUAPROF BASIC 40/50 levně za cenu 48110 Kč

48110 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Jednotka AQUAPROF je určena k řízení a rozvodu dešťové vody. Jednotka kontroluje dostatek vody v obou zásobnících jak dešťové vody, tak i v hlavním zásobníku a zajišťuje aby systém pracoval správně (tak, aby uživateli nikdy nedošla voda). V případě problému je třeba zaznamenat příčinu vzniklého problému. Systém je obecně omezen na zavlažování, mycí stroje, splachování WC a systémy pro čištění podlah.

Hlavním cílem systému AQUAPROF je dát přednost použití dešťové vody před vodou z vodovodní sítě. Pokud dešťová voda v zásobníku nedostačuje, řídicí jednotka přejde na vodu z vodovodní sítě, čímž pokryje chybějící zdroj (voda dodaná tímto systémem není pitná). Propojení mezi zásobníkem dešťové vody a zásobníkem vody z vodovodu, které jsou součástí systému, je provedeno pomocí třícestného ventilu instalovaného na sání čerpadla (pouze u systémů s funkcí ovládání třícestného ventilu).

Čerpadlo pracuje naprosto stejně jako čerpadlo se systémem „start‐stop“ a ovládáním toku a tlaku. Když tlak klesne pod nastavenou hodnotu, čerpadlo se spustí, když se kohoutek vypne, čerpadlo se zastaví, pokud je nedostatek vody, čerpadlo se zastaví a na ovládacím panelu čerpadla se rozsvítí kontrolka. Po předem nastaveném čase se čerpadlo automaticky spustí znovu, a pokud jsou všechny operace v mezích nastavených parametrů, čerpadlo pokračuje v normálním provozu.

  • Tento systém také obsahuje speciální sifon proti zápachu a proti úniku.
  • Tento Systém provádí kontrolu funkce třícestného ventilu každých 24 hodin (pouze u systémů s hlídáním funkce třícestného ventilu).
  • Tento systém obnoví obsah vnitřního zásobníku vody každý týden (obnovení je závislé na spotřebě užitkové vody)


Systém se skládá z polypropylenové pěny (PPE), konzole a z elektrického čerpadla řady EUROINOX 40/50M. Sada
také obsahuje držák na stěnu a plovákový spínač s 20 m kabelem pro verzi AQUAPROOF BASIC ON / OFF. Nebo pro verzi AQUAPROOF TOP je k dispozici s elektronickým snímačem (s 5 m kabelem 4-20 mA 8-28 VDC). Systém dále obsahuje nádrže, které jsou méně než 2 m hluboké včetně snímače hladiny vody s kabelem 2 m (2,5 m lze objednat samostatn

Další vlastnosti: Výtlak [m] 58. Napětí [V] 230. Kabel [m] 2. Výtlačná přípojka [coul] 1". Výkon [kW] 1. Regulace otáček Ne. Průtok [l/min] 80. Max. teplota média [°C] 40. Hmotnost 14 kg. Ochrana běhu na sucho Ano. Atest na pitnou vodu Ne. : ::. Kód výrobce 503150210. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . . . .

Název:
DAB AQUAPROF BASIC 40/50
Výrobce:
SKU:
ED1705

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz