Benzínová řetězová pila EINHELL GC-PC 2040 I

Benzínová řetězová pila EINHELL GC-PC 2040 I

Benzínová řetězová pila EINHELL GC-PC 2040 I od skvělé a známé značky Einhell je nyní k dostání výhodně za super cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Benzínová řetězová pila EINHELL GC-PC 2040 I , zboží pořídíte ted u nás za 4902 Kč

4902 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Vysoce výkonná benzínová řetězová pila EINHELL GC-PC 2040 I s délkou lišty 40 cm je ideální pila na veškeré práce okolo domu a zahrady. Nepostradatelný pomocník při prořezávání větví, kácení stromků, keřů, k přípravě otopového dřeva nebo tesařských a stavebních pracích v prostředí chat, chalup a rodinných domů. Díky celé řadě technických podpůrných funkcí je manipulace s benzínovou řetězovou pilou od Einhell snadná a bezpečná. Antivibrace tlumí nárazy při provozu a tímto způsobem jsou šetřeny síly uživatele.
Motor
Vzduchem chlazený dvoutaktní motor s klikovou hřídelí s ložisky po obou stranách je silným pohonem a poradí si dokonce i s nepoddajným dřevem: Větve a hranoly, obrobky a palivové dříví proti benzínové řetězové pile nic nezmůžou. Snadné nastartování umožňují pomůcky pro studený start „primer“ a automatický sytič. Díky digitálnímu zapalování je zaručen rychlý a dynamický příjem směsi paliva a vzduchu a stabilní chod motoru. Dodávka zahrnuje nádobu na míchání benzínu a oleje.
Řezné ústrojí
Kombinace kvalitní benzínové řetězové pily Einhell a kvalitní lišty a řetězu OREGON zajišťuje, že zahrádkáři stojí po boku silný a spolehlivý partner. Ať už na zahradě, na dvoře nebo v dílně, benzínová řetězová pila je univerzál pro jednoduchou a hrubší práci se dřevem. Velký a robustní ozubený kovový doraz zajišťuje bezpečné a pohodlné vedení při všech pracích. Automatické mazání řetězu dodává řetězu dostatečné množství oleje. Optimální uložení zajišťuje přiložený kryt lišty.
Optimální bezpečnost uživatele zajišťuje ochrana proti zpětnému rázu s okamžitou brzdou řetězu. Ta se aktivuje bezprostředně při vymrštění pily, řetěz se tak okamžitě zastaví. Benzinová řetězová pila je navíc vybavena zachytávačem řetězu, což minimalizuje riziko i při vyskočení řetězu.
Přednosti

Vysoce kvalitní řetěz a lišta OREGON
Automatický sytič a primer pro rychlý start
Digitální zapalování – stabilní chod motoru
Antivibrace - tlumí nárazy pro práci bez únavy
Velký ozubený kovový doraz
Ochrana proti zpětnému rázu s okamžitou brzdou řetězu
Automatické mazání řetězu
Nádoba na míchání benzínu a oleje
Ochrana lišty

Pro bezpečnou práci nezapomeňte používat pracovní ochranné brýle a pracovní rukavice.

Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Motorová zahradní technika > Řetězové pily

Název:
Benzínová řetězová pila EINHELL GC-PC 2040 I
Výrobce:
SKU:
4006825613278

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5723
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz