LANIT Automatický otvírač stěnového okna VITAVIA Sleva 3 % za registraci na RedEd.cz

LANIT Automatický otvírač stěnového okna VITAVIA Sleva 3 % za registraci na RedEd.cz

LANIT Automatický otvírač stěnového okna VITAVIA Sleva 3 % za registraci na RedEd.cz od výrobce s dobrým jménem LANIT je momentálně ve výhodné akci. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. LANIT Automatický otvírač stěnového okna VITAVIA Sleva 3 % za registraci na RedEd.cz levně za 1890 Kč

1890 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Výrobce - VITAVIA GARDEN - Velká Británie

Automatický otvírač pro stěnové okno - píst s pákou, kterým nahradíte manuální otvírání. Píst funguje na bázi tepelné roztažnosti vosku a se zvyšující se teplotou ve skleníku posunuje hýbe s pákou a otvírá okénko. Otvírání lze seřídit v rozmezí teplot 16o C až 25o C.

Na zimu nutno vymontovat - chraňte před mrazem.

Vhodné pouze pro skleníky:

  • VITAVIA VENUS
  • VITAVIA URANUS
  • VITAVIA SIRIUS

 

Další vlastnosti: Hmotnost 1kg. Typ příslušenství Ventilační okna a otvírače. Šířka (vnější) m. Délka (vnější) m. Výška (vnější) m. Objem L. Výrobce Vitavia Garden. . . . . . . . . . . . . .

Název:
LANIT Automatický otvírač stěnového okna VITAVIA Sleva 3 % za registraci na RedEd.cz
Výrobce:
SKU:
LG24

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz