Kalové čerpadlo HCP 80AFP23.7A WD 400V bez plováku

Kalové čerpadlo HCP 80AFP23.7A WD 400V bez plováku, kabel 15m

Kalové čerpadlo HCP 80AFP23.7A WD 400V bez plováku, kabel 15m od skvělé a známé značky HCP PUMPS je k dostátní teď u nás za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Kalové čerpadlo HCP 80AFP23.7A WD 400V bez plováku, kabel 15m momentálně k dispozici za 44286 Kč

44286 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Litinová kalová čerpadla robustní konstrukce. Čerpadla jsou vyrobená z šedé litiny a jsou vybavená dvojitými mechanickými ucpávkami SiC/SiC mazanými stálou olejovou náplní. Jako doplňková ochrana mechanické ucpávky proti nečistotám slouží přídavné gufero. Čerpadla od 1,5 kW včetně jsou vybavena detektorem průsaku vody do ucpávkového prostoru (WD) a mají druhý - signalizační kabel. Elektromotor v suchém provedení je vybaven doplňkovou tepelnou ochranou (bimetalem).

Od 11kW včetně mají čerpadla elektromotory s rozběhem Y-Δ a MTP ochranu vynutí, 4 kabely, dva silové (Y-Δ) a dva signalizační (WD+MTP). Tyto ochrany odpojí stykač, vypnou čerpadlo a zabrání tím havárii čerpadla.

Použití

  • čerpání odpadních vod, fekálií a surových kalů
  • média s obsahem pevných, drobných a kusovitých částic
  • nasazení v kanalizačních soustavách, čerpacích stanicích a čistírnách odpadních vod
  • hustota čerpaných odpadních vod do 1150 kg/m3
  • teplota čerpaných odpadních vod do 40°C

 Vlastnosti

  • Robustní celokovová konstrukce z kvalitních materiálů 
  • Motor suché konstrukce chráněný proti přetížení, vysoké teplotě a spálení
  • Hřídel je utěsněna dvojitou mechanickou ucpávkou mazanou a chlazenou olejovou náplní a chráněnou ze strany media guferem
  • Všechny jednofázové modely k dispozici i s plovákem (označení F)

 Pozor!

  • Dlouhodobý provoz čerpadla při minimální hladině může mít za následek přehřátí motoru čerpadla. Pro trvalý provoz musí být motor zaplaven.

Další vlastnosti: Výtlak [m] 27. Napětí [V] 400. Kabel [m] 15. Výtlačná přípojka [coul] 3". Plovák Ne. Průchodnost čerpadla [mm] 32. Ucpávka Mechanická dvojitá. Výkon [kW] 3,7. Regulace otáček Ne. Průtok [l/min] 1333. Max. teplota média [°C] 40. Oběžné kolo dvoulopatkové otevřené. Řezací zařízení Ne. Hmotnost 48 kg. : ::. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . .

Název:
Kalové čerpadlo HCP 80AFP23.7A WD 400V bez plováku, kabel 15m
Výrobce:
SKU:
ED88037

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz