HCP BF-31UNF 230V s plovákem

HCP BF-31UNF 230V s plovákem

HCP BF-31UNF 230V s plovákem od přední značky HCP PUMPS . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. HCP BF-31UNF 230V s plovákem ve slevě pouze nyní za 9420 Kč

9420 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Ponorné kalové čerpadlo. Hydraulická část čerpadla a horní víko svorkovnice je vyrobeno z šedé litiny, plášť motoru je z nerez oceli. Hladký chod zajišťuje dvojitá mechanická ucpávka mazaná olejovou náplní, která je ze strany media chráněna přídavným guferem. Čerpadlo chrání doplňková ochrana el. motoru před přetížením v důsledku proudových a napěťových změn a při zablokování oběžného kola. Čerpadlo je nutno jistit a chránit v souladu s návodem k obsluze.

Použití

  • čerpání vod znečištěných kaly, drobnými kusovitými a vláknitými částicemi, kousky listí a dřeva
  • k vyčerpávání septiků, fekálií, surových kalů, žump
  • jsou vhodná na odčerpávání odpadních vod z budov, hotelů, průmyslových provozů 

 

Vlastnosti

  • Robustní celokovová konstrukce z kvalitních materiálů 
  • Motor suché konstrukce chráněný proti přetížení, vysoké teplotě a spálení
  • Hřídel je utěsněna dvojitou mechanickou ucpávkou mazanou a chlazenou olejovou náplní a chráněnou ze strany media guferem
  • Všechny jednofázové modely k dispozici i s plovákem (označení F)

 

Pozor!

  • Dlouhodobý provoz čerpadla při minimální hladině může mít za následek přehřátí motoru čerpadla. Pro trvalý provoz musí být motor zaplaven.

Další vlastnosti: Výtlak [m] 11. Napětí [V] 230. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] 3". Plovák Ano. Průchodnost čerpadla [mm] 30. Ucpávka Mechanická dvojitá. Výkon [kW] 0,75. Regulace otáček Ne. Průtok [l/min] 580. Max. teplota média [°C] 35. Řezací zařízení Ne. Hmotnost 19 kg. : ::. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . . .

Název:
HCP BF-31UNF 230V s plovákem
Výrobce:
SKU:
ED1189

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz