Evolution EVO-system DWP1000 čerpadlo na vodu

Evolution EVO-system DWP1000 čerpadlo na vodu

od známého dodavatele Evolution je nyní k dostání výhodně za super cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Evolution EVO-system DWP1000 čerpadlo na vodu - nyní pořídíte za 7538 Kč

7538 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

EVO-system čerpadlo na vodu DWP1000 Evolution Čerpadlo na vodu DWP1000 je jedno ze třech revolučních zařízení určených k připojení k motorové jednotce GT600 Evolution. Je dokonalým řešením v případě, že potřebujete přečerpat větší množství vody rychle a efektivně. Výstup pro čerpadlo na vodu DWP1000 disponuje masivním ochranným ocelovým rámem, který též slouží ke snadné přenositelnosti. Tento přístroj je díky vstupnímu i výstupnímu otvoru o průměru 75 mm a pumpě, která dokáže přečerpat až 1000 litrů za minutu, dokonalým řešením v případě, že potřebujete přečerpat větší množství vody rychle a efektivně. Vstupní hadice je opatřena filtrem, který zabraňuje nasátí nečistot. Čerpadlo na vodu k připojení k Motorové jednotce Evolution GT600. Revoluční zařízení EVO-system Evolution Evo-System je revoluční zařízení poháněné benzínovým motorem, které lze použít jako tři různé přístroje: generátor vysokotlaký čistič čerpadlo na vodu Video upoutávka na EVO-system K jedné motorové jednotce lze připojit hned několik kompatibilních výstupů. Jedná se tedy o univerzální a flexibiní řešení, které Vám ušetří značnou sumu peněz. Základem přístroje je spolehlivá motorová jednotka Evolution, která disponuje masivním a odolným ocelovým rámem, velkými koly pro snadnou mobilitu přístroje, sklopnou rukojetí pro snadné skladování, sklopným rámem pro uchycení výstupů a senzorem pro kontrolu hladiny oleje. Výkon 6,5 hp bohatě postačuje pro provoz celé škály přípojných Evo-System výstupů. Připojení výstupu je velmi jednoduché: 1. Najděte 3 výčnělky na výstupním zařízení. 2. Nasměrujte je na 3 otvory na motoru spojky. 3. Zatlačte obě části pevně do sebe, dokud neuslyšíte cvaknutí, potom jste připraveni k práci. Čerpadlo na vodu k připojení k Motorové jednotce Evolution GT600. Technické parametry: průměr vstupu a výstupu: 75 mm výtlak čerpadla: 28 m sací výška: 8 m průtok: 1000 l/min. volitelné doplňky: odsávací hadice (tuhá), vypouštěcí hadice, vstupní filter hmotnost: 10,7 kg Poznámka: EVO Systém čerpadlo poháněné motorem bylo navrženo a zkonstruováno na čerpání vody. Přečerpá též vodu obsahující malé části (max. průměr 8 mm).Nepřečerpávejte kašovité směsi, bahno, písek nebo kal. Čerpadlo je vybaveno rotorem. Vstupní filter by měl být vždy nasazený, aby se předešlo vniknutí velkých kamenů a usazenin do těla čerpadla. Velké části mohou poškodit tělo čerpadla.

Další vlastnosti: Distribuce CZ. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Evolution EVO-system DWP1000 čerpadlo na vodu
Výrobce:
SKU:
0

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5536
produktů
181
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz